Neden böyle bir düzen var?

Bir çay bahçesinde oturuyorum tek başıma kahvemi içiyorum ve buraya gelen insanlara bakıyorum bazı erkeklerde tip yok ama kız güzel, bazı kızlara bakıyorum kız güzel değil ama erkek yakışıklı. Bu nasıl bir döngüdür nasıl bir şeydir anlayamıyorum sonra kendimde bir eksiklik hissediyorum neden yalnızım...

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Güzellik hersey mı bende guzelım ama kaderim berbat oldu onemli olan kıymet bilmek 😞😟

0|1
    0|0
    • Güzellik her şey değil evet ama anlamıyorum işte güzel ve çirkin birler beraberler. Eğer güzellik/yakışıklılık her şey değilse neden ben yalnızım ki anlamıyorum sanırım kötü bir insanda değilim. Ve her zorluğun ardından bir kolaylık var sabret kolaylığı göreceksin

• Haksız değilsin kuşkularında korkularında her ne kadar geçse bile izi kalıyor bazı şeyler. Sorguladığımız kadar tecrübe sahibiyiz aslında kuşku duyman ve korkmakta haksız değilsin. Belkide bizler iyilik ve kötülüğün parelel olan evreninde yaşıyoruzdur brnde bilmiyorum.

• Onun icin hayırlısı de en guzeli

En İyi Erkek Görüşü

• güzellik hiç bişey , belki çok tatlı biri, belki çok zeki, çok espirili. o kişi, belki saygılı sevgilisine çok nazik. onu mutlu ediyor, neden herşeyi yakışıklı ya da güzel diye ayırıyorsunki, kadın ne ister? mutluluk, huzur, bir güven bir dayanak, bir erkek ne ister, güler yüz, güven sadakat, hoş görü, demekki bunlarda onlar var, sen bunları ara kendinde

0|1
    0|0
    • Güzel anlattın teşekkür ederim sanırım soruyu sorarken bile hangi konuda çok takıntılı olduğum ön plana gelmiş. Aslında şöyle bir şey şakacı sempatik samimi bir insanım bunları kendimde görüyorum sonra aklıma acaba ben yeterince yakışıklı mı değilim diye soruyorum sonra burda takılıyorum.

• şu zamanda çok zor , hemde o kadar zorki, ilişki yaşamamış bir kız bir bayan bulmak, şu var normal ilişki yaşamamış olsa bile ters ilişkiye girmesi daha. kötü, sen dogrulugundan ödün verme, ama egerki bir sevgili yapmak istiyorsanda, şu söyliyeyim. bikere giyim kuşam. çok önemli. bir ayakkabı çok önemli hatta çoarp bile, bir konuşma. bir yürüş bile etkiler karşı tarafı ve kesinlikel espirili ol, kesinlikle bir kaç konuda iyi ol, kızlar zeki, kendini güldüren, ve bilgili olan erkegi tercih eder, en önemlisi GÜVEN ver

• teşekkür ler

Kızlar Ne Diyor 3

• Kişiden kişiye değişir ki belki bazı insanlara göre sen tipsiz geliceksin kız arkadaşın olduğunda o çok güzel gelicek, bilemezsin yani gönül konuyor herşeye

0|1
    0|0
  • Niye bu kadar takıntı yaaiyor insanlar

0|0
    0|0
  • Zaten hep zıt olurmus bu citfler beni cirkin bulucak herhalde :(

0|1
    0|0
    • İşte belirsizlik bu ben güzel veya çirkinliğinde değilim aslında. Sadece kayıp yanımı neden bulamıyorum

• Bulursun inşallah daha gencsin sen isini gücünü kur erkeksin sonucta sana gecim lazım o arada belli olmaz bir kısmet cıkar :)

Erkekler Ne Diyor 5

• :D :D Gönül bu otoda konar bokada :D :D :D Onlar senden daha sempatiktir daha öz güvenlidir ki yanında kız var ya da daha zengindir. :D

0|1
    0|0
  • Önyargılar yüzünden bu kız/erkek güzeldir/yakışıklıdır, zengindir benimle arkadaşlık etmez diye düşünüyor insanlar. Sonra bir bakmışsın hiç aklına gelmeyen birisi takmış koluna.

0|1
    0|0
  • Bende bilmiyorum zamanı var sanki ha

0|1
    0|0
  • gönül ota da konar bokka da.

0|0
    0|0
  • Herkes güzellik peşinde değil demkki sende öyle ol yalnız kalmazsın belki

0|0
    0|0
    • Güzellik peşinde değilim yanlış anladın sanırım. Yani güzel ve çirkin birbirleriyle beraberken ben neden bu sınıfta değilim demek istiyorum

• Ha Kader kısmet bu işler fazla takma yalnızlık Allah'a mahsustur elbet çıkar bir gün karşına birileri

Yükleniyor...