Sızce Islamiyeti kabul etmek TÜrklere zarar verdi mi?

Arastirmalar yapiyorum eski türklerde kadina deger veriliyor yeniliklere acik bir toplum var ama islam ile birlikte bu gidiyor kadın cogalmak icin bir araç ve hizmetci oluyor yenilik yapicakken fetva veriliyor ve yenilikler engelleniyor. Sizce?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sözde islamiyet olduğu için şu an zarar veriyor. Gerçek islamiyet olsa zarar vermezdi. tüm özgürlükçü kızlarımız özgürlük ve modernleşme algısına kanarak sevgilileriyle erkenden ilişkiye girerek kullanıp atılıyor işte bundan daha büyük zarar ne olabilir ki?

0|0
    0|0
    • Gerçek islamiyet nedir?

• 600 yılda olmayan olaylar, 90 senede tavan yaptı. Ülke kaosta. Zina normal birşey oldu artık. İnsanlık ahlaktan yoksun hale geldi.

• Vaybee neler yapmis bu cumhuriyet :)

Kızlar Ne Diyor 2

• göktengri bize mene diye at üstünde gezip çadır kurmaktna kurtardı daha ne olsun :D

0|1
    0|0
  • Vermedi ama misyonerlik günümüzdeki Türkler'e çok zarar veriyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kardeşim İslamiyeti tek bir gözlükle görmeyin yani gidipte bir kabilede veya bir kavimde örneğin Arabistan daki gibi görüpte irtica olarak bakmayın İslamiyet bugün aenin tarihte çok büyük devletlere önderlik yapmanı ve toprak sahibi olmanı sağladı unutmayın kişilerin küfre düşmesi dinlere bağlanamaz Nasıl ki bugün Tayyip'te yönetimide müalüman olmasına rağmen olanlar güzel mi tecavüz aldı başını gidiyor suç İslamiyetin mi sence?

0|0
    0|0
    • Dünyaya bakıyorumda. bir tek islamın hüküm sürdügü yerlerde tecavüz hirsizlik fitne fesat bombalar hüküm sürüyor sen suç kimde?

• Kendin itiraf ediyorsun sorunu ama algilayamiyorsun cunku inanmak istemiyorsun diyicek bsy yok sagilar ve iyi gunler

• Benim itirafım yok açıklamalarım budur allah Hidayet'te erdirsin iyi günler

• araştırmalısın.. müslümanlık kadını daha çok özgürleştiriyor.. anlayabilirsen ve kendine daha çok saygı duymasını ve duyulmasını sağlıyor..

0|1
    0|0
    • Musluman bir kadinin erkekler ile yanliz basina iletisim kurmasi bile yasak nasil bir ozgurluktur bu

• kişiler üzerinden geliyorsun ben sana bişey sordum cevap veremedin malesef sen nasıl yaratıldın? neyden geldin big bang nasıl oldu? biliyor musun big bang ı iyice araştır kırmızı ve mor ışık olaylarına bak sonra Enam süresi 6/101 e bak kafanız almaz diyen bir bakıma haklıdır sen beynini yüzde 3 ünü kullanıyorsun.. 100% ünü kullandıgında inan o gün çok şeyi anlıyacaksın Allah ın ilmini hafife alıyorsun.. sen yaratılmış bir mahluksun itaat etmek senin görevin.. ben sana ispatlar sunuyorum ama tartışmaya yanaşamıyorsun.. senin gibi oportunist kimliksiz insanlar herşeye dil uzatmadan önce bir kendilerine bakmalı ben ne yapıyorum demeli yobazlık içine işlemiş.. senin sorguluyorsun ama işine geldigi kadar..

• Big bang bir hipotezdir hipoootezzzz ve bu hipotez şu an degisiyor bunu soyleyenler bu hipotezi ortaya atanlardir ama sen bunu algilayamazsin cunku sen dogmatik dusunuyorsun. Suanda bilim adamlari evrenin baslangicinin olmadigini soylemeye basladi bu dogrumudur bilemem sadece bir dusunce beynin %3 de tam bir safsatadir aç ve okuu sevgili kardeşim

• Ohooo hacı sen tarih okumadın mı ya?:S Islam kadını hiç köleleştirir mi? Islam nedir onu bir araştır.
    Neyse hiç yozlaşma kelimesini duydun mu? Onu da araştır.

0|0
    0|0
  • En buyuk zararlardam birisi Islam oldu

0|0
    0|0
  • İnancin ne bilmiyorum ama musluman degilsin o belli

0|0
    0|0
    • Inanc yargisinda bulunmasak iyi olur sen sadece soruya cevap ver

• Verdi tbi.
    Türkler İslam ile şereflendirilenlerdir sözü çok byk bir yalandır.

0|0
    0|0
  • Yok ne zararı verecek faydası bile oldu hemde çok

0|0
    0|0
  • eğitimsiz toplumun yaşadığı yaşattığı din zarardan başka bişey vermez etraf allah ile aldatanlarla dolu herkes kafasından fetva veriyor kadınların hali ortada islam altın çağını yaşarken bu sorunlar yoktu inançtan çok eğitimle alakalı bişey bu, cahil bir toplumuz açıkçası, cahil toplumlarda da kadın hep ezilir

0|0
    0|0
  • İslamiyet değil islami beyinliler verdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...