Insanlar neden boyle?

Arkadaşlarıma ne kadar değer verirsem beni o kadar yalniz birakiyolar. artik bir dostum olmasini istiyorum

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• sacma sapan goruslere hic kulak asma. Sen deger vermeye bak sana deger vermeyenler utansin. Ama sunuda unutma erkekden dost olmaz eger soz konusu sana deger vermeyen bir erkek ise.

2|0
    0|0
    • Tesekkurler

• Dedigini yapicam 😊

• Valla iyi edersin cunki erkekden ne dost nede arkadas olur. bir kiz icin olsa olsa erkek bir es olur. Esinde en iyi dostun ve arkadasin olur.

En İyi Kız Görüşü

• Bos ve gereksiz insanlardan deger gormeye ya da gostemeye calisma... Onlar zaten dogru insanlar olsaydi deger verdigin sekilde deger gorurdun... Gereksiz insanlara deger...
    Haketmeyen insanlara kalp...
    Yanlis insanlara sabir...
    Sahte insanlara bosuna zamanini verme... Hayat bazi seyler icin fazla kisa... Dostum yok diye uzulme bil ki daha zamani vardir.. Dua et Allah tan hayirlisini iste... Dostunda dusmaninda hayirlisini iste... Ve sabirli ol.. Gercek dostluk kolay kolay bulunmuyo...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne kadar deger verirsen kendi degerini düsürürsün

2|0
    0|0
  • kötü olacaksın kanks

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sen çiçek olup etrafa gülücükler saçmaya söz ver toprak olup seni başının üstünde taşıyan bulunur elbet :)

1|0
    0|0
  • deger vermicen kimseye hayat boyle

1|0
    0|0
  • kendini saf yerine koyma millete de sana verdiği değerden fazlasını verme ben de öyleydim ama değiştim ve şu an mutluyum

1|0
    0|0
  • Bu devirde arklik boyle

1|0
    0|0
Yükleniyor...