Doğal, Sade, sportif giyinen kız mı, gösterişli, süslü, kadınsı kız mı?

Anmemle hiç anlaşamam. makyaj yapmayı sevmem Aşırı zayıf da değilim ki. etek giyeyim kendimi bildim bileli sportifim. mezuniyette bile sade elbise almıştım. topuklu giyemem zaten 😄annem evde kalcan az kız ol etek giy elbise al makyaj yap erkek gibisin diyo. Tarzım böyle ; itici mi 😞Doğal,Sade, sportif giyinen kız mı, gösterişli, süslü,kadınsı kız mı?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayır, benim tarzım da böyledir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Doğal sportif kız daha iyidir ne o yüzde bir ton boyala gezmeler o boyaların parasıyla 3 yetimin evi boyanır :)

1|0
    0|0
  • Doğalı sever çevreyi korurum :)

1|0
    0|0
  • Doğal Giyinen derim heralde hacı

1|0
    0|0
  • Doğal her zaman tercihimdir. Sende doğalı tercih etmelisin.

1|0
    0|0
    • Doğal olduğum için terk edildim zaten

• Terk edilmen senin için iyi oldu bence. Karşındaki kişinin amacı farklı demekki. Tam olarak nasıl doğal olduğunu bilmiyorum ama kadınlar biraz bakımlı olmalı kendine bakmalı paspal olmamalı. Kaçırdığınız bir nokta olmalı

• spor dogal kiz

0|0
    0|0
  • Yerine göre giyinmesini bilen..

0|0
    0|0
  • sadece kız

0|0
    0|0
  • Sportif ama bakımlı giyinen

0|0
    0|0
  • Alttaki en iyisi
    Doğal olsun tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen kendin olduktan sonra niye itici olsun... Hayat senin hayatin... Baskasi senin hayatini yasamiyor ki hayatinda ki zevklerine karissin... Kendini nasil mutlu hissediyorsan oyle giyin, oyle dolas...
    Sonucta zevkler ve renkler tartisilmaz...
    Hayat kisa olmadigin biri gibi gorunmeye calisma.. Sonra pisman olursun...

1|0
    0|0
  • Doğal

0|0
    0|0
  • 1. seçenek

0|0
    0|0
  • Hayır, değil 😊

0|0
    0|0
  • Yo bende boyleyim

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim, bazen Canim suslemek ister suslemek derken (sacimi fön yapmak, guzel ustler giyinmek, mini erkek falan degil) ama onun disinda surekli dogalim, sadece mascara kullaniyorum. Bence hep kendin ol birisi seni sevicekse evlenecekse oldugun gibi sevmeli

1|0
    0|0
Yükleniyor...