Bayan mı Kadın mı?

Bayan mı Kadın mı? Hangisini tercih edersiniz?

Bazıları bu konuda çok hassas

• Bayan
    50% (22)62% (8)53% (30)Oy Ver
  • Kadın
    50% (22)38% (5)47% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Kadin evli olan bayanlara denir bana bir is arkadasim bu kadin diye hitap etmisti yanimizdaki adam terslemisti kendisini cok kaba buluyorum sahsen

0|1
    0|0
    • Yok öyle bir ayrım kusura bakmayın. Bmbayan kelimesi Bay kelimesinden devsirmedir. Kadin kiz ayrimi ise resmen cinsiyet içinde ayri bir ayrimciliktir. Lafın kısası kadın kadindir

• Ben 20 yasinda bir kizakadin diye hitap edilmesini kaba buluyorum karsilasirsamda bozuyorum kisiyi nezaket kurallarina uysun bir zahmet

• Oldu olacak osmanludaki gibi ipek hatun de

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle düşün, sence bay mı erkek mi

0|1
    0|0
    • Pek bir farkı yok bana göre

Kızlar Ne Diyor 8

• O zaman kendimi anne gibi hissediyorum

0|1
    0|0
  • bayan

0|0
    0|0
  • İkisi arasındaki fark ne?

0|1
    0|0
    • bayan baydan türemiştir diye bir anlayış var. Bazıları erkekler kadınlardan üstün değildir diye bayan kelimesini sevmezler

• O zaman kadın 😊

• Bayan

0|0
    0|0
  • Maalesef memlekette bakire olana kız olmayana kadın deniyor 15 yasında bakireligini bozan kızcağıza kadın demek ne kadar absürtse 60 yaşındaki teyzeciğe de kız demek o kadar saçma.. Bence yaş ile alakalı ama eğer içinizden kadın kalıbına yakışmayan bir kıza kadın demek geçiyorsa bayan demenizi yeğlerim

0|0
    0|0
  • Bayan..

0|0
    0|0
  • Entel dantel işler.. Ha bayan demişsin ha kadın, feminist feminist konuşuyorlar.

0|0
    0|0
  • Soruyu anlamayıp ne diyor bu dedim kusura bakma gggth bay mı kadın mı gibi bir şey anladım vgvchvb

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kadın

0|1
    0|0
  • Kadın!

0|1
    0|0
  • İkisi arasında bir fark yok da sağ olsun yeni nesil feministler neye saracaklarını şaşırdılar. Sırf onları gıcık etmek için bayan kullanıyorum. Onun dışında anlam yüklemiyorum. Cümlenin akışına göre..

0|0
    0|0
  • Kadın kelimesi daha ağır daha çekici geliyor

0|1
    0|0
  • kari diyom ben en iyisi

0|0
    0|0
  • Bağyan

0|0
    0|0
  • Ne degisiyor? Bayan degince erkek mi algilaniyor.
    Sacma sapan dusunceler mk.

0|1
    0|0
Yükleniyor...