Babasiz cocuk dogurmak istiyorum nasil yapcam?

Boyle 😂sevgilim hic olmadi bundan sonrada olmaz bende bebegimi kendim yapmak istiy9m kiz bebek yapiliyomus erkeksiz acaba erkek bebekde yapilirmi 😄oglusum oglusum diye sevecegim bir erkek olsun 😢😢😢

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• git uyu sen en iyisi :/

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir tanıdığım yaptı, biraz sıkıntılı oluyor

0|0
    0|0
  • Niye babasız, babası da yanında olsun seni sarsın, korusun kollasın, sevsin seni olmaz mı. Bebişiniz de doğunca üçünüz beraber sarılıp yatarsınız ne güzel sıcak bir yuva istemez misin. :/

0|0
    0|0
    • Beni kimse ssvmez 😄b3n bunu bikiyorim 😄ama anne olmaknistiyom 😢😢😢

• Beni seven olmaz bn buna eminim

• Ya bu karamsarlık niye. :) Benim de hayatım da kimse olmadı, umutsuz mu olmayım yani. :D Biri olur merak etme. :)

• sipariş veriyorsun eve kadar teslim ediyorlar ulennn siz bayanlar harbiden aptalsiniz :))))))))))) eyyy dağları taşları yaratan cansız yumurtaya can veren allahım bukullarına akıl ver fikir ver

0|0
    0|0
  • bilemedim abla istersen beni evlatlık olarak al sev :D

0|0
    0|0
  • Şununla bir ilgilenin çoçuklar

1|0
    0|0
  • Çok mu cirkinsin?

0|0
    0|0
  • benı sev :D

0|0
    0|0
  • Git uyu

0|0
    0|0
  • aşılama yaptırt

0|0
    0|0
  • Sacma sacma isler pesinden kosmayin br bir cocugu babasiz buyutmr hakkini nerden buluyosun kendine?

0|0
    0|0
  • Olmuyor o

0|0
    0|0
  • Abla saçma sapan konuşma babasız çocukmu olur? Baba sevgisinden yoksun bırakamazsın onu.

0|0
    0|0
    • Ben severim onu 😢

• Benim babası olmayan tanıdıklarım çok bu yüzden tercih etmem. Baba sevgisi başkadır. Baba bir çocuk için kurtarıcıdır, kahramandır. Sen nekadar seversen sev çocuğun boynu 50 yaşına gelse bile bükük kalacaktır. ona bunu yapma sonra çok pişman olursun. çevredekiler çocuğa ve sana başka gözle bakar. Olabilecek herşeyi düşünmelisin

• Bu Nasıl bir soru böyle!!!

0|0
    0|0
  • Saçmalama daha yaşın kaç senin ya

0|0
    0|0
  • En yakın parka git, soyun...
    Onlarca erkek sıraya girer, doğurtturmak için.

0|0
    0|0
  • Fazla bakma çizgifilme

1|0
    0|0
  • sperm bankası git istediğin modeli seç :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bakire olmaman lazim ya doktorun parmsgini ya tarragini yiyeceksin ya da kendin bozacaksin ondan sonra dollenme isi kolay

1|0
    0|0
  • O babam kim diye sorunca ne diyeceksin

0|0
    0|0
  • Sağlıklı olsun da asdfads 😂

1|0
    0|0
  • Evlatlık edinirsin

1|0
    0|0
  • ileride çocuk nerde benım babam dediğinde ona haklı bır gerekçe sunmama gerek iyi düşün derim...

0|0
    0|0
  • Zorun ne? kendine uygun birini bul evlen

1|0
    0|0
  • Sperm Bankası

0|0
    0|0
Yükleniyor...