Bir kizin siyasetle fazla ilgilenmesi hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Diyelim ayni veya farkli siyasi gorustesiniz, kizin cok fazla siyaset le ilgili konusmasi veya ilgilenmesi sizde nasil bir dusunce olusturur? Bu arkadasiniz, sevgiliniz, flortunuz etc. Olabilir

0|0
15|16

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer aynı görüşteysen ve karşındakininde siyasi bilgisi varsa, konuşabilirsin.
    Mesela ben siyaset konuşmayı severim. Bir partiyide destekliyorum şu anda. Sevgilimde aynı partiyi destekliyor, fakat siyasetten fazla anlamaz.
    Konuyu bazen siyasete getirim, fazla anlamadığını belli eder. Bende konuyu değiştirmek zorunda kalırım. Yani dediğim gibi, sevgilin seninle aynı partiyi destekliyor ve siyasetten anlıyorsa, çok abartmadan konuşabilirsin..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Siyaset sevmem
    Mümkünse bu konuda konuşmayalım ama konuşursada yapcak bişiy yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Dusunebilmesi hosmus derim ne diyim :D sorgulamak dusunmek saygi cercevesinde elestirmek hos biseydir :)

0|0
    0|0
    • Bide ben siyaset bilimi ve uluslararasi iliskiler okuyorum ya hosuma gider ya :D

• Pek bir sorun olmaz o zaman :) cevabim boyle

• Tamam tesekkur ederim

• zamanini daha iyi seylere harciyabilirsin diye dusunuyorum mesela yemek yapmak

0|0
    0|0
  • Fazlası zarar

0|0
    0|0
  • Canlı bomba, kaç

0|0
    0|0
  • iticilwr

0|0
    0|0
  • En haz etmediğim şeydir siyaset.

0|0
    0|0
  • sol sol sol sağ sol

0|0
    0|0
  • herşeyin fazlası zarar

0|0
    0|0
  • sıkıntı yok..

0|0
    0|0
  • hiç iyi bir durum degil siyaseti bilecegine azda mutfak işlerini bilsin

0|0
    0|0
  • Süper. Olumlu

0|0
    0|0
  • siyaset kızın neyine önce gitsinler karakter kişilik öğrensinler

0|0
    0|0
    • Bu ne bicim yorum? Ne demek kizin neyine?

• boş iş fazlası

0|0
    0|0
  • Iyi birşey atisiriz

0|0
    0|0
  • Siyaset konusmak genelde kırıcı noktalara getirir işi ben kimseye tavsiye etmem cünkü en son birinin kalbi kırılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Çok ilgimi çekmiyor.

0|0
    0|0
  • Kiz olmasi degil anlayip anlamamasi onemlidir.

0|0
    0|0
  • Ya muhtemelen üniversitededir bu arkadas ırtamlarında beynı yıkanıyodur ülkeyi ben kurtarcam sanıyodur herkes bu yollardan geçti

0|0
    0|0
  • Neden o iğrenç cinsiyetçiliğinizi heran insanların algılarına yerleştirip, Hatun teriminin doğduğu coğrafyada yaşadığınız için kendinizden utanmıyorsunuz? Hem cinsim olarak "kızın çok fazla siyaset konuşması" cümlesini kurduğun için seni ötekileştiriyorum. Git kendini, beynini, kadınlığını ve insanlığını tanı.

1|0
    0|0
    • Baska bir yorumda demin yazdigim gibi, soruyu yanlis sordum. Hatun teriminin dogdugu cografyada yasamiyorum, bu yuzden utanamiyorum haliyle. Sanirim biraz da bu yuzden yanlis sordum. Dogru kelimeleri secemedim. Turkcem cok da iyi degil. Ama ben daha cok sunu sormak istemistim: cok fazla siyasetle ilgili konusuyor, yani sohbet ettiginiz konunun cogu bu. Bundan sıkılırmiydiniz? Gibi sormak istemistim. Yanlis sordum.

• siyasetle ilgilenmesi guzel bişey ama gereginden fazla ilgileniyorsa itici oluyor her iki cins icin de

0|0
    0|0
  • Ben ilk geldiğimde Atatürk dışında hiçbir şey bilmiyordum. Beni çok itici buldular

0|0
    0|0
  • herkesin siyasetle ilgilenmesi mide bulandırıcı geliyor siyaset yalanlar ve çıkarlar bütünüdür sağ gösterirken sol vurmaktır

0|0
    0|0
  • Siyasetin cinsiyetle değil zihniyetle alakası var kadınlar da tıpkı erkekler gibi siyasetle uğraşıp ona ilgi duyabilirler

0|0
    0|0
  • İnsanı mal gibi bırakıyorsa ortada tebrik edilir

0|0
    0|0
  • Kız ya da erkek fark etmez bana itici gelir

0|0
    0|0
  • Gayet normal

0|0
    0|0
  • On numara bir sey.. bilgili akıllı on sezileri güçlü uyanık olur..

0|0
    0|0
  • Bence bir insanin siyasi görüşü cok önemlidir insanin nasıl bir insan olduğunu hangi karaktere sahip oldugunu gösterir o yüzden bence iyi bir şey

0|0
    0|0
  • Ya yok artik siyasetedei kiz erkek ayrimi getirdiniz ya. Yazik bu millete. Asil ayrimi sizler yapiyosunuz iste kizlar bu ulkede yasamiyomu bu ulkenin vatandasi degilmi onlarin kendi gorunusunu savunup konusma gibi bir hakki yok mu sadece erkekleremi verilmis bu hak? Uyanin artik ya.

0|0
    0|0
    • Hayir hayir, yanlis anladin beni. Kesinlikle yanlis anladin ve bu yuzden cok haklisin yazdigin yorumda. Soruyu yanlis sordum sanirim..

Yükleniyor...