Antidepresanlardan kurtulmanın yolu yok mu?

Sürekli başa dönüyorum. Yine bırakmıştım , iyiydim.6 aydır kullanmıyordum. Hiç bir rahatsızlık olmadı. Şuanda bile kötüyüm. Başım dönmeye başladı tekrar. Bazen sesim çıkmıyor gibi oluyor ve durduk yere kendime ses çıkartıyorum kontrol etmek için. Sürekli bayılacak gibiyim. Lokmaları yine yutamamaya başladım. Her sene başlayıp sonunda doktor kontrolü ile bırakıp 6 ayın 7 ayın sonunda hastalığım başlıyor. Direneyim diyorum , en fazla 2 ay 3 ay. Yok mu bir tedavi? Bugün yine ilaca başladım çok mutsuzum. Bu olaylar olmasın diye spora ve dansa yazıldım. Nefes egzersizlerine gidiyorum. Sürekli arkadaşlarımlayım. Daha da iyilşemiyorsa ben umutsuz vakayım

Güncellemeler:
Güncel
güncell

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Nekadar iyi hisetsende ilaçları hemen bırakma tam iyileşmeden bıraktığın için geri geliyor kılan 1sene daha sonra dozunu düşüre düşüre bırakmalısın hemen bırakma da olma

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden antidepresan kullandığını bilmiyorum ama artık herkes kullanıyor nerdeyse.. Çok zararlı ve ruh sağlığını düzeltmekten ziyade bastıran ilaçlar. Uyuşturucu kategorisindeler. Ne kadar zararlı olduğunu ve bağımlılık olduğunu düşün.. Bir bağımlı nasıl kurtuluyorsa öyle kurtul.. Yani psikşyatristini değiştir ve ilaçsız tedavi istiyorum de.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kullan ilaç ne olacak. Niye bırakıyorsun

1|0
    0|0
    • Bununla yaşamak istemiyorum artik uyuşturucu gibi. Kullanmayinca elim ayağım titriyor kim böyle olmak ister k8

• Yanlışsın. O ilaçlar yan etkisi olmayan ilaçlar. Kullanmanda sakınca yok. Hem de bırakırsan tedavin yarım kalır. Doktor gözetimi önemli. O dediğin etki geçici. Vücut alışkın olduğu etkiyi değişince o tepkiyi hep verir.

• Yook

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kullanma sakin bir hap psikolojiyi nasıl etkileyebilir ki? Onlar bana uyuşturucu gibi geliyor ne biliyim kesin çözüm değil ki hem kilo yapıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...