Ben neden koca bulamıyorum?

ben ve benzeri bakireler ev kızları koca bulamıyorken arkası otoban olanlar çatır çatır evleniyor neden bizi almıyor kimse :/

3|5
18|83

En İyi Kız Görüşü

• Senin kısmetin İstanbul trafiği gibi kapalı :)

6|2
    0|0
    • Sana bir göz atayım bir iki aya sonra o tıkanık trafik açılır. Akrabalarım var bekar. Çöp çatanlık yaparım. Kismetin açılır, dua eder bir iki üflerim. Ah ah keşke kızlar soruyor bizim için kurşun geceleri düzenlese. Hepinizin kısmetini açardım ve burada takılacağınıza sevdiğinizle ele ele tutuşup güneşin batışını izlerdiniz. Hadi hakkında hayırlısı :). Teşekkürler..

• biraz buraya baksana

• İnşALLAH ya aradığımızı bulup anlaşır bir yola gireriz ya da o beni bulup bu yoldan başka bir yola sürükler, afff herşey nasip yakında olması önemli...

Erkekler Ne Diyor 83

• nevruz senmisin mk

5|3
    0|0
  • bulursun bulursun yeter ki sabırla bekle.. Âşık olmak için bir Yusuf arama. Sen aşkı ara; Allah sana Yusuf'u gönderir.

2|0
    0|0
  • Fazla ortamınız yoktur ablacım yani çevre yoktur belkide o yüzden çünkü eğer çevre olsa zaten sen istemesen seni isterler

3|0
    0|0
  • kelepirse demek :D

1|0
    0|0
  • Eskisi gibi ev kızı istemiyorlar erkekler genelde. Çalışan ya da maaşı olan istiyorlar.

1|0
    0|0
    • Bu arada evde olduğu halde mercimeği fırına veren dışarıda dekolteli gezen elini bile tutamayacağın ciddi kızlar var. Nereden mi biliyorum biliyorum işte.

• Zamanla olur sis

1|0
    0|0
  • Otoban nedir ya :D :D

1|0
    0|0
  • Onlar gösterip hem elleten hem veren daha çok piyasaya arz olmuş, talepler boyunca sık sık kalite kontril-arge testlerine maruz kalıp elden geçmiş ve tabiki bir tane dalağa kakalanmıştır, üzülme senin seven biri bulunur seven yoksa eight, nine ten var...

1|0
    0|0
  • kısmetin sadece bakire olup olmamakla alakalı olduğunu düşünmeye devam ettikçe kısmetin kapalı kalıcak.

1|0
    0|0
  • Gizli takildigindandir belki. Kismetin acilir arada foto ile renklendir sayfani. millet yoklukta bakire evlencek Kiz ariyo:)

1|0
    0|0
  • Çirkinsindir ya da kilolu her ikisi de varsa tabii

1|0
    0|0
  • Otoban benzetmesi de

1|0
    0|0
  • Evden cikamayip hemcinsleri hakkinda "otoban" yakistirmasi yapan bir kimil zararlisi...

1|0
    0|0
  • zamanla bulursun aceleye gerek yok, yanlış kararlar verebilirsin çok acele edersen, bu sefer pişman oldum diye debelenip durursun -_-

1|0
    0|0
  • herkese kısmet olmuyor :) olmasını istiyorsan sende birşeyler yapmalısın.

1|0
    0|0
  • Boşver.

1|0
    0|0
  • ben bile bulamıyom

1|0
    0|0
  • Sadece işimizi kazanmaya çalışıyoruz, sizi istemeye yüzümüz olmalı :)

1|0
    0|0
  • Demekki etrafda adam kalmamis :D

1|0
    0|0
  • bulursun be kuzu

1|0
    0|0
  • koca aramazsan koca bulursun..

1|0
    0|0
  • Ayy kiyamam

1|0
    0|0
  • Bulmak istemiyon belki

1|0
    0|0
  • Geeçen bir kız arkadaşım söyledi yeni nesil kızların takdiği şuymuş

Sırayla verip erkeği kendine bağlıyıp evlenmek miş :D

1|0
    0|0
  • Önden trafigi kapalı mı 😂
    Şans meselesi bu işler bakirelikle filan pek alakalı degil bence

2|0
    0|0
  • çalış mesela iş yerinden bulurusn

1|0
    0|0
  • şahsen bende insanları bu şekilde 2 ye ayıran biriyle güneş yüzü görmemiş bile olsa evlenmem.

1|0
    0|0
  • bir bakış atana sapık muamelesi yaparsan bir elini tutmak isteyeni tecavüzcü olarak görürsen tabii kalırsın evde.

1|0
    0|0
  • Nasip kısmet

1|0
    0|0
  • herkes dengiyle evlenmeli bence

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 17

• Cunku daha zaman vardir...
    Hemen olup yanlis insanla olucagina biraz zamanla dogru insanla olsun...
    Daha dogru insanla karsilasmamissindir... Dua et... Allah tan hayirlisini iste.. Karsina bos ve gereksiz insanlar yerine adam gibi adam cikarsin... Sabret... Sabrin sonu selamettir... Hayatta iyi seyler kolay olmuyo...

1|0
    0|0
  • Bende evde kaldım. Yavaştan kendime bir kedi alsam iyi olacak.

1|0
    0|0
  • biraz terbiyeli konuşursan belki bulursun.

2|0
    0|0
  • Nerden bilelim belki de ireanman dediği gibi evden dışarı çıkmıyosundur 😃😃

1|0
    0|0
  • O nasıl bir tabirdir ya? Az insan olun. Insanları yargılamayı kesin. insanlara etiket yatıştırmaya devam edersen daha çok bekleyeceksin o aradığın kocayı.

3|0
    0|0
  • Çünkü ise yaramazsınız.

2|0
    0|0
  • 2|2
    0|0
  • Bilmemm :/

1|0
    0|0
  • Bu işler kısmet işleri bol bol dua et Allah yardım eder. Şuana kadar ettiğim duaların hepsini kabul etti şükürler olsun. Sende et. :)

1|1
    0|0
  • Boyle düşündüğün için

1|0
    0|0
  • Allah gönlüne göre birini çıkarır elbet.

1|0
    0|0
  • Lanet olsun bu insanlara hep para göz maddeci gösterişe düşkün varlıklar kimsede aşk duygu bişi yok kki varsa yoksa istekleri tatmin olsun tüüüü inş bulursun hayırlı biriniii Amin

1|0
    0|0
  • kısmet işleri bunlar

1|0
    0|0
  • Bende bulamıyom dert etme;) napıyon şu an benim karım ol ya da bn senin;)

1|0
    0|0
  • Ahahaha ben ve benzeri bakireler😂

1|1
    0|0
  • Demek ki erkekler eğlenebildiği kızlarla evleniyo :D

1|2
    0|0
  • Kaşar peynirine alışana köy peyniri ağır gelir :D

2|3
    0|0
Yükleniyor...