AİLE Dostumuzdan kazzık yedim?

Arkadaşlar benim babamın çalışma arkadaşının 18 yaşında bir kızı var bizler ailecek görüşürüz bazen onlar gelir biz gideriz ben 25 yaşındayım kardeşim gibi seviyordum bu erkek arkadaş yaptı herkesi sildi erkek olarak bana da bir ay önce numaramı sil erkek arkadaşım kızıyor dedi bugün de ben yazmadım ondan ayrıldık erkek arkadaşım yazdı özür dilerim yazmış bende çok kırıldım benim de kız arkadaşım var ama ailece dostumu silmedim sen herkesi sildim dedim annen baban hatırına ses etmedim umurumda bile değilsin dedim görüşmemek üzere dedim annemler de yerinde olsam cevap bile yazmazdım diyor siz olsanız ne yapardınız? Adamdan ayrıldıktan sonra özür diliyor karaktersiz insanlar var

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Karaktersizleri mi takacağım ben olsam umrumda olmaz sil dediğinde senide numaranıda der yüzüne kapatırdım. Sonrasında hatırlamazdım bile onuki. Yapmışlığım vardır. Şu an kaç kişiyi unuttum bazen ortak arkadaşlar soruyor o kimdi ki diyorum cidden hatırlamıyorum. Hayatımı onlara göre ayarlayıp geriye bakamam kimse kusura bakmasın.

0|1
    0|0
    • Bende zaten hemen sildim de çok ilginç geldi gerçekten de çok dertleşirdik konuşurduk hatta kendisi derdi ben malım salağım YGS sınavına kafa yormak varken mal gibi salak gibi takılıyor derdi

• Ağzının payını vermen bile ona verdiğin bir değerdir. Varsayıyorsun onu demektir. Hayatında yer işgal ediyor demektir. Sen ona aşıksın belkide.

• yok kardeş ya kardeşim olarak görüyorum ben 25 o 18 :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben o kızın babssoykö ne diyon sen osuruk?

0|1
    0|0
    • Babasıyım

• Kardeş git gece gece

• Olmaz sevdim seni bir mutlu ol dedik hemen bok yaptın bizi yakıştı mı

Yükleniyor...