Atalarım gibi Tengriciyim var mı böyle olan?

Atalarım gibi Tengriciyim var mı böyle olan? Atalarım gibi Tengriciyim var mı böyle olan?

0|1
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Kardeş..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Yok kardes ben Turkiye dogdum ve Turk um soyum oguz kagandan gelirmi nerden gelir bilmem ama bir tek Hz. Adem den geldigini bilirim ve sizin gibide salak sacma isler pesinede dusmemem gerektiginide bilirim. Daha atalarinin kim oldugunu bilip bilmeden konusuyorsun, sorsalar sana dedenin dedesi nereli deseler bilmezsin ama tengriciyim dersin. Ben sizler gibi hayal dunyasinda yasamiyorum, benim soy agacima bakilirsa ben Balkanlardan Turkiye'ye goc etmis bir Arnavutun torunuyum. Ve Osman nin neslinden gelen her bir insana can feda cunki bilirim ki eger ben balkanlardan gocmus isem bana Islami getiren dogrulu getiren Osman ve neslidir. Karsindakilerine cahil derken bir dikkat et belki cahilin onende gideni sen olabilirsin.

1|0
    0|0
    • git abideleri oku

• osmanlı dünyayı fethetti yürü be :D islam ülkelerinin halini cahilliğini görüyoruz islam arap saçmalığıdır Türkleri bağlamaz

• tarih okumadigin ne kadar belli... o cahil dedigin araplar varya Avrupaya ilim yaydi ilim! Bugun islam ulkelerin hali su son 200 yildan beri olanlardan dolayidir ki bu gayet normal 1000-1200 senelerinde ayni Avrupadaki insanlar icin soyleniyordum. Sizin salakliginiz yok yere dusmanliginiz ve saygisizliginiz Turk un dusmani Araplar degildir. Turk Islami kabul etmis bir irkdir ve muslumanla musluman dusman degildir. Bugun sadece arap halki degil gorundugu uzere Turk toplumuda cahildir. Ortadogu cahildir kisa olarak.

Asil sen bir sacmaliksin sacmaladigin icin cunki sen geri kafaci daha soy agacin nedir bilmeyen Tengiriciyim diyebilen zavallinin tekisin. Hadi sana uyumaya devam benim zavalli Tengrim :D

• bizde öyleyiz :D

0|1
    0|0
  • Bu senin dangalaklığın. İslâm ile ataların, ata oldu.

1|1
    0|0
  • O Tengricilik çoktan öldü sen neyi devam ettiriyorsun hala?

0|1
    0|0
  • Tengri ne olm? Cengiz Han, Kubilay Han bile bugün yaşasa İslamı seçerdi. Ki onların torunları zaten İslam'ı seçti. Saçma sapan dinlere inanmayın.

0|0
    0|0
  • nlara: "Allah'ın indirdiğine uyun." dendiği vakit de: "Yok, atalarımızı neyin üzerinde bulduysak ona uyarız." dediler. Ya ataları bir şeye akıl erdiremez ve doğruyu seçemez idiyseler de mi onlara uyacaklar?

0|0
    0|0
  • 'Osmanlı torunuyuz' diyen cahiller yerine; 'Tengriciyim' diyen Türk oğlu Türkleri tercih ederim.

0|1
    0|0
  • malesef
    arap kökenliyim islamcı anlayışa sahibim

0|0
    0|0
Yükleniyor...