Pazartesi kavgalı olduğum erkek çocuğuna kafa göz dalıcam evet gençler sizce bir erkeği dövebilir miyim?

Daha önce kavga deneyimim yok karşımdaki zayıf ve benden baya kısa ama kol kası vardı. Ne yapıyım devam ediyimmi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bayanların çoğu tam güç kullanamıyor, karşındaki ergenlik dönemini atlattıysa veya ergenlik döneminin bitişine yakınsa gücünü kullanabilir. Zayıf olsa bile seni alt edebilir, siz bayanlar sanırım genel olarak tokat atmakta daha iyisiniz. Tokat atabilirsin ama tabiki normal bir şekil de değil, avuç içi bilek altının ortadaki büyük kemiğini ön plana çıkarıp parmaklarını geriye doğru gererek çocuğun çenesine hızlı bir şekil de vurduğun da tek sefer de bayma ihtimalin yüksek. Tabi bu duruşuna, vuruş hızına, ve karşındaki insanın olduğu duruma göre değişir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Devammmmm arkandayim :D dhgjgljjk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hayal kurma

0|0
    0|0
  • döversin bacım

0|0
    0|0
  • Boşver değmez dövdüğüne ondan uzak durman yeterli olur

0|0
    0|0
  • Burdan biriyle tanışıp ayaklarını öpüp koklamak istiyorum yardimci olabilirmisiniz

0|0
    0|0
  • Niye kendini riske atasınki. Bir kerem döveyim derken dövülürsen. İkincisi canına kast ederse. Üçüncüsü okul hayatını riske atarsın şikayet ederse. ya da Savcılığa suç duyurusunda bulunur. Ama bir yolu var elbet. Onu kölen yap hem ondan faydalan hemde istediğin an döv.

0|0
    0|0
  • bir erkek izin vermediği muddet sokak dovusu bilmiyorsan ( teknik bile ögrensen boşa ) alt edemezsin. yumusaklara falan demiyorum erkek diyorum bu vasfı tasıyan biri. ve kasınmayın lutfen şiddet iyi bişi değil

0|0
    0|0
    • Çok kısa ama ve de zayıf artı ben güçlüyüm birazcık yani

• görünüş aldatır .
      şahsen ben bir kızla kavga etmektense kaçarım ondan. çok kasınırsa da dava acarım. şiddet uygulayıpta basıma bela açamam.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...