En acı şekilde ettiğiniz tecrübe nedir?

Hayattayız ve yaşamaya çalışıyoruz. Bu süreçte insanlarla muhattap oluyoruz. Tecrübeler bizi yoguruyor bazen yoruyor...
Sizi en çok üzen tecrübe neydi? Nasıl atlattiniz?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Valla bugüne kadar dost kazığı yedim koymadı benim salaklığım dedim doslarımı seçerken insanlara güvenirken daha temkinli olmayı öğrendim...
    İş yerinde çalışma arkadaşlarım yükselmek için ezmeye klktılar önce ezdiler sonra oyunun kurallarını öğrendim en üste geçtim...
    kadınların birer şeytan olduğunu sölerdim milete akıl verirdim ne yapması nasıl davrnması gerektiği konusunda kadınların aşkı savaş olarak gördüklerini sölerdim ama günün birinde biri geldi hayatıma girdi hayatım oldu değişmem derdim değiştirdi sonundada gitti işte en zor tecrübemde bu oldu ayrılık, hatıralarla elinde büyüttüğün hayallerinle uğruna feda ettiklerinle onurundan gururundan kalanlarla bir başına kalmak
    yapman gerekenler herşeyi unutup ona ait herşeyi ateşe vermek ve yeni bir yol cizmek aslında ama bunlar sadece sölerken güzel oluyo sanırım uygulama tam olarak bu şekilde olmuyo işte benim en büyük tecrübemde bu oldu ama daha atlatabildinmi dersen sanırım o konuda hala tırmalıyorum...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlara güvenmemeli. Öyle çok tecrübe ettim ki hangisi öğretti bilmiyorum. Başta iyi olabilirler ama sonrası çoook feci oluyor. Güvenmemeli

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• www.google.com/imgres tadına bakmadan yedim en acı tecrübem oldu Hıçkırık tuttu gözümden yaş geldi inan

1|0
    0|0
  • Bir dosta fazla baglanmak ve o gidince olusan bosluk.
    Atlatmam uzun surdu

1|0
    0|0
  • Güvenmek , inanmak

1|0
    0|0
  • Escinsellik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu tecrubemden sonra, her babam yasindaki adama saygi duymamayi, iclerinden bir sapik cikabilecegini ogrendim

1|0
    0|0
Yükleniyor...