Hic sapik hocalara denk geldinizmi? Ozellikle lisede :D?

Hic sapik hocalara denk geldinizmi? Ozellikle lisede :D?

Güncellemeler:
Komik olay yok mu anlatin :D ben 2-3 defa falan denk geldim. Suanki almancamiz bayabi gozu disarda ve derste;kizlar gosteripte vermeyin, dedi resmen :o :D

0|0
36|29

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdayı tahtaya kaldırıp bir sayfa dolusu problemi kara tahtaya yazdıran mehmet hoca daha yukarıdan sevda diyip bacaklarının tüm kıvrımlarını göstertecek kadar sapıktı 😃 sonra kollarını bağlayıp ahh çektiğinde tüm sınıf kıkır kıkır gülerdi 😃 sanırım ben sevdayı özledim 😃 belkide sevdanın bacaklarını 😃
    Mehmet hocayıda sevdim güzel bacaktan anlıyodu. Sayesinde gözümüz gönlümüz açılmıştı 😃 ahh ahhh

1|1
    0|0
    • :D :D :D iste bu (y)

• Ya oha artık😂 olduğundan daha çok fesat anlıyorsunuz 😂 demek istediği;telde nette herşey var ;)

• Ne yapıyım fesatlık öğretti örtmenlerim 😋

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Bizim okulda coook vardi oyle benimde eski sevgilime yavsiyodu o zamanlar yeni cikmaya baslamustik kizla arkadaslarla konusuyoduk hoca senin sevgilinmi var diyince evet var dedim ismini verdim ondan sonra yanindan bile gecemedi ahahajaj ne gunlerdi 😂😂

1|1
    0|0
  • he ya lakabı çılgın bakireydi 43 yaşındaydı
    düşünün ki bir hoca okulda ki tüm öğrencilere sarkıyor
    kız-erkek farketmeden kimi öpsem bedavaya diye geziyordu okulda asd

1|0
    0|0
  • sorun hocanın sapık olmasında da değil sorun senin bunu espri malzemesi yapmanda. sen bunu espri malzemesi yaptığın sürece (burdan bu zihniyetteki kişilerin hepsine diyorum ) bu durum son bulamaz. ondan sonra lisede hocası tarafından tecavüz edilen x. y zc vs vs... kişilerin intihar haberini okuruz 3. sayfadan. yazık.

1|0
    0|0
  • Bizim hocaların çoğu kızdı. Ve çoğunlukla 'yakışıklı' erkeklere daha fazla yakın oluyorlardı. Ortamalarını arttırıyorlardı ejkljwklej

1|0
    0|0
  • Bizim bir matematikçi vardı sürekli kız arkadaşımın bacaklarına bakardı keke. Adama laflar soktum yetmedi, en son uyarınca yeni hedefler edindi kendine herhalde bıraktı bizimkini. :D

1|0
    0|0
  • Gelmedim sis

0|0
    0|0
  • Geldim ve kavga ettim, sonra rüşvet istedi sınıfta bırakacam dedi açık açık
    Tam bir o. çocuğuydu yani, zaten ben mezun olduktan sonra 6 ay uzaklaştırma almış olan benim 1 seneme oldu :D

0|0
    0|0
    • Sınıftakı kız arkadaşlarımıza yapıyordu laa yanlış anlaşılmasın :D sonra bir gün bu küfür etti bende kalktim buna saydirdim öyle kavga ettim :P

• Ne havası olan 1 seneme maal oldu öyle hava mavaya ihtiyacım yoktu ki zaten okulun en uzunu ve henbılcusu olarak yeteri kadar havamız vardi allaama bin şükür :D

• 😂😂

• Orta okulda coğrafya hocamın dötüne bakıyodum bu sayılırmı:/

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Olmaz mi adam dogustan sapik ya yuzune vuruyorsn hala devam ediyor boyle yuzsuz bir insan olabilir mi

0|0
    0|0
  • Ben kendim sapığım hocalara bişey bırakmıyodum.

0|0
    0|0
  • Bana yapmadılar hiç :/

0|0
    0|0
  • kızlar sapıktı öğrenci

0|0
    0|0
  • tabi ne sapıklar vardı bizim lisede

0|0
    0|0
  • Valla bir hocam vardı lisede, ders boyunca gözlerini bana diker bakardı. Nedenini hiçbir zaman anlayamadım.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • aynen xdxd

0|0
    0|0
  • işte onları budaklı kazıga oturtacaksınn

1|0
    0|0
  • Ohiooo cokkk

0|0
    0|0
  • kadına denk gelmiştim
    çok kötü çok :D

0|0
    0|0
  • Bu işin komik bir tarafı yok toplumu eğiten öğretmen sapık çıkarsa vay halimize

0|0
    0|0
  • hemde çok hepsi sapik di

0|0
    0|0
  • Hayır :)

0|0
    0|0
  • Coğrafya hocasının poposu biyoloji hocasının göğüsleri hepimizi ereksiyon ederdi 😄

0|0
    0|0
  • Geldim sınıftan bir kıza özel ilgi gösterirdi hep gülüyoduk ya silgisi düşerdi sırası öndeydi kızın hoca hemen alır buyur canım derdi

0|0
    0|0
  • bir kadin vardi edebiyatci kalorifer petegine sürtünuyodu resmen sonra dersi umursamiyosunuz diye bize kzardi 😂😂😂

0|0
    0|0
  • ingilizce hocam benimle beraber olmak istiyordu

0|0
    0|0
    • Kac yas vardi aramizda, bunu nasil dile getiriyordu

• Axılmamış kavonoz var falan ;)

• Yok sebep sormadım.
      Yardım sever insanım

• İlk oljkda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 35

• Sorma hala uğraşıyoruz. Türk kızları östrojen salgılamıyormuş Rus kızları daha çok salgılıyormuş. Sapık bir biyoloji hocasından...

1|0
    0|0
    • :D o ne yaa, cok var oyle tipler cidden :D

• Nefret ederim oyle insanlarda. Ne bicim Turk?

• Deri resmi çıkar tüyler var üstünde türk kızlarıda aynı böyle falan diyor. Tam bir güzel kardeşim anlıycağın bide öğretmen olmuşlar.

• Yok gelmedim.

0|0
    0|0
  • bizim edebiyatçı arkadaşıma yürüyordu

0|0
    0|0
  • Üniversitede vardı😄 Ama çok zararsız sapıktı😂

1|1
    0|0
  • Evet 2 çocuğu var birde şerefsizin

1|0
    0|0
  • Beden eğitimi hocam öyleydi malesef

0|0
    0|0
  • Hayır allah korusu.

1|0
    0|0
  • ne yazık kı geldım

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • lisede var genelde saolsun ergenlerimiz onları mutasyon yoluyla pezolaştırdı

0|1
    0|0
  • Konuşmaları filan gevşek olanlar vardı aynen

0|0
    0|0
  • Heyir

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Evet sürekli göz teması yanına çağırmalar gülmeler, benmi kötü niyetliyim :D

0|0
    0|0
  • Bizim var matematikci, her seyi yapiyor bildigin. Arkandan sariliyor, mincikliyor, bel alti donduruyor. Bir suru

0|0
    0|0
    • 😱😱😱ohaa
      işte hepsi affedilir ama böylelerini hiç acımıcaksın! sürünsün köpek 😡Allah bilir özellikle bu mesleği seçmişlerdir, kendilerini bildikleri için

• Zaten ne oldugu belli degil, lsd kullandigini soyluyor ve bu ogretmen dusun

• Evet

0|0
    0|0
  • Evet coğrafya ve din kültürü hocası.

0|0
    0|0
  • tarih hocası yürüyodu resmen =/

0|0
    0|0
  • Evet ya mat hocası öptü bir kere

0|0
    0|0
  • Maalesef :D

0|0
    0|0
  • Sapık denemez ama çok kafa bir matematik hocam vardı aramızda 10 yaş vardı o zamanlar lise sonda bir dönem flört ettik hala görüşürüz bana ve fikirlerime çok şey kattı

0|0
    0|0
  • Maalesef

0|0
    0|0
  • geldim

0|0
    0|0
  • gelmedim

0|0
    0|0
  • var evet okulda bir tane deli

0|0
    0|0
  • Okulda değil de iş hayatımda denk geldim hala daha geliyorum kurtulamadım peff

0|0
    0|0
    • kusura bakmada, hep böyle profundaki gibiysen ben bile sapık olurum

• Onlar bana geldide ben onlara. gelmedim agshs

0|0
    0|0
  • Coğrafya hocamız bır numaralı sapıktı okulda

0|0
    0|0
  • Şu anda kimya dersimize giren hoca sapık mesela. Derste fotoğrafımızı filan çekiyo pis sapık

0|0
    0|0
    • Fotografla cekmeye deger ne varmiski :o ;) :D

• Şikayet etmelisin bak şunu buldum tecrübeleri var insanların kaynak olur h ttp://www. kamudanhaber. com/comment-read-haber-102927. html

• @Januusta vay be saolasın

• Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...