Ne kadar yakin akrabam olsada (1. dereceden) eskisi gibi yakin davranmak istemiyorum?

Benden 10 yas buyuk cok yakin bir akrabam var yengemin oglu.. Kendisiyle cocukluktan beri sürekli beraberizdir.. Neyse yaşım geregi (18) artik ona fazla yakin davranmiyorum nedense istemiyom oda boyle beni ne zaman gorse oper iltifat eder ya da benle ugrasir. Yani pek rahatta konusamiyorum nedense artık mesafe koymak istiyorum fazla yakin olmasini istemiyom cunku bazen cok yakin davraniyo çekiniyirumda yani birden soğukluk koysam alinir mi fazla?

Güncellemeler:
Yani su sıralar nerdeyse hic oyle sohbetimiz bile olmuyor ya da sadece selam veriyorum ama bazende bize misafirlige geliyo bende odamda falan ders çalışırken beni ziyaret edip iste selam verip boynumdan opmuslugu bile var sevgiliside var ustelik en sevmediğim şeyler
...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yavaş yavaş...

1|0
    0|0
    • Peki

• Yakın temas yoksa sorun etme. üniversiteye gittiğinde uzaklaşırsın evden zaten.

• Ya zaten fazla yakin temasi yokda iste alisik degilim. bu tur seykere ondan bir rahatsizlik duydum yoksa normal cogu şey

En İyi Kız Görüşü

• Yengenin oğlu ne ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• az mesafe koy fazla yuz verme

1|0
    0|0
  • Genç kız olmaya başladın. Alınmaz. Farkına varacak sadece

0|0
    0|0
    • Farkina varsin zaten mesafe koysun ben koyuyorum eskisi kadar konusmuyirum bile coktan anlamasi lazimdi

• O zaman canım bir yapıya sahip eleman

• Canik bir yapiyo sahio eleman derken

Kızlar Ne Diyor 1

• kuzenin birinci dereceden akraban olmaz üçüncü dereceden akraban olur

0|0
    0|0
    • Oorasi oyle ama biz cok icli disli buyuduk yani abim gibi bisi ondan 1. derece yazdim

Yükleniyor...