Yarın yani pazar günü çıkmayın dışarı diyorlar, siz çıkacak mısınız?

Arkadaşlar yarın pazar günü en kritik günlerden biri bir cok yerde pazar gününe dikkat çekiyorlar cıkmayın sakın dışarı en azından yarın pazar dinlenin evde mümkünse özellikle büyük şehirlerdekiler dikkatli olsun herkes biz genede önlemimizi alalım...

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dağda Üç Beş Domuz Sürüsü
    Tutturmuş Bir Kürdistan Türküsü
    Eline Almış Bayrak Diye Masa Örtüsü
    Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne Ölüsü...

Soyu Soysuz Olan Sensin, Toprak Senin Neyine...
    İte İtlik Yapıp Kafa Tutma Beyine...
    Anlasana Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
    Duy Ulan Soysuz NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE! ! !

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bence yarın değil bir sürpriz yapıp başka bir zamana ertelediler bu planı. Çok korkmaya başladım artık :(

0|1
    0|0
    • Valla hic sanmıyorum süpriz olcagını zsten haftaiçi de olabilir o ayrı mesela bugünde olacagını herkes biliyodu ama önlem alınamadı yarında böyle birşey olursa artık şaşırmayız dikkat et kendine nerde yasıyosun

• Aynen çok güzel :)

• Nereye kadar böyle olacak, yetsin artık :'(

0|1
    0|0
    • Biticek inşallah biz kararlı ve tedbirli olursak

• Edeceğim de nereye kadar? Okulum çok tehlikeli bir bölgede her gün metroya binmek zorundayım ki metrolar da bayağı tehlikeli. Amaan :|

• Benim okulum da tandoganda bende kızılaydan gitmek zorundayım hep ama haklısın işte Allah korusun ya inşallah biter bu günler...

• bence birçok kişi yarın dışarıda ki benimde işim var yarın ama bence en tahlikeli yerler kadıköy ve gs stadı tehlikeli ayrıca yarın büyük gün olduğu söyleniyor. haberlere bakın çok uyarı var link veremiyorum

0|1
    0|0
    • Aynen bende işte cok şey varda yazamam yasak zaten o yüzden burdan tedbir alalım diye yazdım ankaraya da cok dikkat İstanbul ve Ankara ... Izmirde de bugün oldu bişeyler dikkat etmek lazım bu üc şehirdekiler olarak

• ya da korkutmak için yapıyolar Allah kahretsin bunları

• Evet istismarda var orası kesin ama bir gerçekte Var bu adamlar durmayacak

• mecburen çıkıcam rabbim yardım etsin hepimize

0|1
    0|0
  • Her an ölümle burun burunayız.

0|1
    0|0
    • Aynen dostum sen nerdeydin

• Yuh lan insan bakar bu üşengeclikle uyukuya dalman bile kısa sürer senin hadi uyu senn go goo iyi geceler yarında takıl evde diziler falan filan:)

• Oooo en sevdigim ve usenmedigim tek eylem, uyumak. 😎 iyi geceler kank sonra gorusuruz

• cikmayin ya nerde ne olacagi belli değil

0|1
    0|0
  • Çıkmam lazım malesef Allah ülkemize yardım etsin

0|1
    0|0
  • ben çıkarım :)

0|1
    0|0
  • çıkmam lazım

0|1
    0|0
  • Toplantım var mecbur cıkacağım.

0|1
    0|0
  • özellikle samsundakiler meydan piazzzaya sakına gitmeyin

0|1
    0|0
    • Orda galba bugün patlama oldu?

• yok allaha şükür ama olabilir yarın olcak diye söylemler var

• He ben bıgün oldu diye duydum da aman Allah korusun

• Onların amacı da. Kaostan besleniyorlar

0|1
    0|0
    • Ama tedbir cok alınamıyor bizler tedbirli olmalıyız

Erkekler Ne Diyor 10

• Aynen bro

0|1
    0|0
  • Cıkma knk

0|1
    0|0
  • Derbi var yarin.

0|1
    0|0
    • valla derbi çok tehlikeli en ideal yer onlar için çok sıkı önlem alırlar bunlar için de

• İmkanı yok hangi cafeye önlem alsonlar stadda önlem olur ama kuyruk olur cafeler dolar falan cok zor kendiniz alın önlemi gitmeyin yarın için en azından @yeşilkalpp

• inşallah olmaz ama herkes 20 marttan bahsediyo büyük gün diye

• Bence gündüz değil de maç saatinde böyle bir patlama gelebilir sadece İstanbul'da değil maçtan dolayı kalabalık kafe ve kıraathanelerde de patlama olabilir.

0|1
    0|0
    • Aynen kardesim bende ondan korkuyorum türkiyenin her yerinde her sokakta cafede işte

• Allah'a sığınmaktan başka çaremiz yok ha ömrümüz de bittiyse yapacak bir şey yok.

• Aynen kardesim...

• planımı bozamam kaderimizde varsa olacağı varsa olur yapacak bişey yok bişeyden korkumuzda yok

0|1
    0|0
    • Kardeş böyle düşünce olur mu ya sen tedbirli ol en azından ya

• Inşallah atlatırız bu günleri... Ama bir gerçekte var bugünde oldu patlama önünü alamıyor yetkililer

• Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır. Ülkesini seven kim varsa Allah yardımcımız olsun

• Siz disari cikmaktan bahsediyosunuz ondan bundan 2 hafta carsi yok sabkor turuncudayiz biz napalim her an hersey olabilir?

0|1
    0|0
    • Zor kardeş gerçekten her türlüsü zarar ya herkese...

• nereye kadar kaçacaksın korkunun ecele faydası var mı onların istediğide zaten bizim korkmamız

0|1
    0|0
    • Kardesim en azından önlemimizi alalım devlet belliki yetişemiyor herbirine bak bugünde patlama oldu dışarı cıkıpta öleleim mi?

• Allah yardımcımız olsun...

0|1
    0|0
  • Allah onların hain planlarını bozsun

0|1
    0|0
  • bulunduğum ilçede olay olacağını sanmıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...