İlgisizliğe veya yapmacıklığa ne kadar tahammül edebilirsin?

Yanındaki insan yeterince tanımıyorsan yapmacık davrandığında bunu anlar mısın?
Çevrendeki herkesten içtenlik bekliyor musun? İçten biri olduğunu düşünüyor musun?
Birinden hoşlandın ilişkin başlamadan önce yani ona aşırı ilgi duyuyorken onu ilgisizliğine ne kadar dayanırsın?
İlgiye düşkün müsün?
Ya da bir ilişkin var ama sevgilin hiç bir zaman sana yeteri kadar ilgi göstermiyor bu böyle ne kadar gider?
İlgiyi her beklediğinde belli eder misin yoksa gururlu musun kendi anlasın mı dersin?

Güncellemeler:
burda 6 soru var katılım yok ya neolcak böyle

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• İlgisizliği tahammülüm yok. Eğer öyle hissediyorsam ve farketmişsem bu beni direk değiştirir. Kendi anlamasını isterim ama anlamıyorsa çok dayanamam sanırım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anlarım. İnsan davranışları hakkında gösterdiğimden daha çok şey saptayabilirim.
    Herkesten içtenlik beklemem, samimi bir insanım yerine göre daha da içten olabilirim. Yapmacıklığa tahammülüm yoktur.
    Öyle bişey yaşamadım yorum yapamıycam o yüzden.
    Ilgi bağımlısı değilim o yüzden görmediğim ilgiden dolayı çok tripleneceğimi sanmıyorum.
    Gururluyumdur ama duygularımın ağır bastığı yerde mantığımı kullanamam pek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 1 tane soru sormus olsan katılım dha cok olurdu.

1|0
    0|0
  • Hiç sis

0|0
    0|0
  • Fazla içtenlikte iyi olmaz itici geliyor
    Kendini beğenmişlik bir cool havalar falan baya bir itici belli bir süre dayanırım herhalde

0|0
    0|0
  • Aslında bu bir hastalık. bende senin gibi düşünüyorum hemen anlam yüklemeye çalışıyorum ama bu beklentilerimizle alakalı.
    Tek iyi bir nokta var ki biz beklediğimiz şeyleri çoktan yapmaya hazırız.

0|0
    0|0
  • hiç edemem.

0|0
    0|0
  • Tahammül edemediğim tek şey o

0|0
    0|0
  • İnan, şu hayatta yalan söyleyen insanları anlarım ama bir insan neden yapmacık olur onu anlayamam.😒😒😒

0|0
    0|0
  • ilgisizlik sorun değil yapmacıklığa 1 sn katlanmam

0|0
    0|0
  • Sıfır tolerans

0|0
    0|0
  • Baktim olmuyor bende bakmam artik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ilgiye düşkünn değilim bence ilgi gösteriyo diye kirizlere girmedik çok şükür yapmacıklıkta benden öte cehenneme derim.

1|0
    0|0
  • Edemem asla

1|0
    0|0
  • Edemem

0|0
    0|0
  • Hiç etmem.

0|0
    0|0
  • Yapmacik insani anlar uzaklaşırim