Ailenizde Yakın Çevrenizde Cinayet Kurbanı Var mı?

Ailenizde ya da yakın çevrenizde cinayet kurbanı var mı? Benim çocukluk arkadaşımın ablası öldürülmüştü. Aile bireyleri bu olayın travmasından asla kurtulamadılar. Arkadaşımdaki sorunlara hekim tanısı kondu mu bilmiyorum ama ben onun çok büyük psikolojik sorunlar yaşadığını düşünüyorum. Benimle anlamsız bir olay yüzünden küsüştü. Kendisini uzaktan izliyorum. Bence durumu her gün biraz daha kötüye gidiyor ve ben ondaki bu sorunun ablasının biz çocukken öldürülmesine bağlıyorum.

0|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Annemin amcasi, seneler once berder davasindan dolayi olduruldu 5 kisiyi oldurdu hemde serefsiz. Baska bir akrabamda kadikoyde ziraat bankasinin onunde piyango bileti satiyordu, bir gun zehir katilmis mandalina vermisler oldurduler. Ne istediniz be piyangocu adamdan? Serefsiz evlatlari..

0|0
    0|0
    • Çok üzücü. Peki piyangocu akraban neden öldürüldü?

• Eig icin tesekkur ederim. Fail-i mechul tum cinayetlerin cozulmesi, belinde silahi, arkasinda adami olan herhangi birinin cani istediginde herhangi birini olduremeyecegi bir gunu gormek, yasamak dilegiyle.

• Rica ederim. Ben hukuk doktorası yapıyorum. Cinayet kurbanlarının ailelerinin yaşadıkları travmalar üzerine epey bir yayın okudum. Cinayet işleniyor; ama kurban sadece mezara giren değil, mezara girenin yakınları da aslında o cinayetin kurbanları. Çok zor bir durum.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yok şükür.

0|0
    0|0
  • yok çok şükür zor durum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...