Ne olacak bu ülkenin hali? Ne zaman huzur bulucaz?

Arkadaşlar Merhabalar Yaa Bu Ülkenin Gençleri Olarak Sizce Bu Ülkeye nasıl Barış Gelir? Nasıl Bu Ülkede Huzur Sağlanır? Ben Diyarbakır'lı bir esnafım bombalar çatışmalar ve herşeyden bıktım !! İki tarafta artık midemi bulandırıyor !! Sonumuz ne olacak? Yahu Bu Ülke Barışa Muhtaçken neden hergün hepimiz ölüyoruz?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Nezaman baris olur biliyormusun. Bu ülkedeki bir kac cahil insan akilli düsünürse aklini basina alirsa anca baris olur. Yurt disinda yasiyorum ve inan kendi ülkeme gelmeye korkuyorum artik. Mide bulandirici bir hale geldik artik. Sirf bir kavga yüzünden onca millet ölüyor tabi kimin umrunda barisacaklari yere olaylar git gide daha büyüyor. Baris nezaman olur biliyormusun. O halkimizdaki cahil insanlar zeki olmaya baslayinca ve malesef bu bizim zamanimizi ve canimizida alacak iste zaman gecmis olacak ozaman

0|1
    0|0
    • Kesinlikle... :( :( Yahu Aynı Peygamber Ümmetindeniz Bunları birbirimize yapmanın ne faydası var? :(

• Allah Razı Olsun, Allah Gönlünden Ne Geçiyorsa Sana Nasip Eylesin İnşallah..

• Cümlemizden.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Rte ölünce

0|1
    0|0
  • Bu gidişle biraz zor

0|0
    0|0
    • Diyarbakır Benim için dünyanın en güzel kentlerinden biriydi ve her taraf yıkıldı :( Hergün Tarihle uyuyup tarihle uyanan bir kentken, bir sabah uyandığımızda her taraf yıkılmış olarak uyandık :( Allah sonumuzu hayır eylesin..

• Üzücü olaylar ya.. Amin..

• Hiçbir zaman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...