Ülkemiz kana bulanıyor, hala derdimiz nedir?

Benim için hayat durmuş gibi hiçbirşeyden zevk alamıyorum.Öldürülenler 'Türk' belki de 'Kürt' kardeşlerimiz. Barış içinde sevgi saygı içinde yaşamak varken kana bulamak kendini de yakmak,ülkende yaşayan o masum güzel insanları da yakmak niye, neden? Bir an önce İnşallah biter canlarımız katledilmesin Allahım.
Vicdanen çok kötüyüm arkadaşlar, dokunsanız ağlayacağım dile getirmek istedim, düşüncelerinizi almak isterim?

0|1
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok haklısın güzelim maalesef ülke her geçen gün daha kötüye gidiyor. Ama bu duruma seyirci kalanlar, pkkya fırsat verenler yüzünden bu günleri yaşıyoruz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah ulkemizi ic ve dis savastan korusun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Anayasa düzenlensin eğitim düzeyi artsın kardeşlik olsun bu tabloları yaşamayız umarım

1|0
    0|0
  • Ben hiçbirşey hissetmiyorum, ne güzel gitar çalmaya başlamıştım ki hevesim kaçıyor, çünkü her gün kötü, insanlar ölüyor, hiçbirşeye yapasım gelmiyor ve herkes mutsuz hayatımda hiç bu kadar hissizleşmemiştim inşallah bu pkk biter

1|0
    0|0
  • Allah ım dış guclerin kuklasi olan ve teröristleri başımıza bela eden kim hangi devlet ise kahri perişan etsin... :( :'(

0|0
    0|0
  • Güçlü durmamız lazım ve toplumca birlik olmaliyiz

1|0
    0|0
  • Öncelikle belkisi olmaz bu işin bir kenara bırak bunu öyle dememelisin. Hepimiz kardeşiz. Ve bizi birbirimize kırdıran güçler çok büyük. Onlardan büyük olamadıkça asla bitmez bu kavga.

0|0
    0|0
    • Belki de lafını o anlamda kullanmadım, öldürülen kardeşlerimizin çoğu Türk aralarında 'Kürt' kardeşlerimizde olabilir anlamında söyledim bazı TDK taslayan arkadaşlar da hemen atlamış zaten sözüm meclisten dışarı.

• Sonuçta ölenler insan o tarz söylemeni yanlış bulduğumu dile getirmek istedim sadece. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.

• Bizi birbirimize kırdıran dış güç falan değil tam aksine iç güçler bu ülkede ki kürtlerin ölümüyle Türklerin ölümü ne zaman eşit sayılıp vicdanlar sorgulanırsa işte o zaman bu ülkeye barış adalet ve kardeşlik gelecek kardeşiz demek öyle ağızdan çıkan bir kelimeyle olmuyor anlayış lazım empati lazım işte bizde olmayan şey..

• oyunuzu adam gibi kullanin ozaman

0|1
    0|0
    • Bunun oyla ne alakası var lütfen ilişkilendirdiğin şeye bir bak. Gelen gideni hep aratır, bunu da unutma

• Çok ön yargılısın neyse istediğin gibi düşün 😄

• @Osimhen tamam

Kızlar Ne Diyor 2

• Hala kardeş kavgası gibi demogoji yapmayın şurda. Bu savaş tarihten öte gelen bir savaş. Ve karşı taraf benim asla kardeşim değil.

0|0
    0|0
  • Belki de kürt? Vicdan mastürbasyonu bile buram buram ırkçılık kokuyor

0|0
    0|0
    • O kullandığın şeye bir dikkat et derim terbiyesizlik yapma!
      Ayrımcılık yapacak olsam Türk ü de Kürt ü de dışlayacak birşey illa söylerim. Sen ve senin gibiler olduktan sonra zaten ülkemin halini düşünemiyorum
      'Sevdim' i de yanlışlıkla verdim, ellerim kırılsaydı!.

Yükleniyor...