Dağdan inip mecliste kıravat takanlar?

Dağdan inip mecliste kıravat takanlar eskiden şavaş dağda gecerdi şimdi şehirde
yazık gunah degilmi?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Terörist te artık şehre indi

0|0
    0|0
    • Aynen kardeşim nazıl dagları geri aldıysak şehirdende bu pislikleri temizleyecegiz ALLAHIN İzni ilen

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Eee herkes kendi istedi ayiklasinlar pirincin tasini

0|0
    0|0
    • az önce cahilin biri geldi fener galasaray macına bomba koysalar devlet yapmış olcak dedi bende dedimki devletse en buyunu yapara neden devlet insan öldürsün 1 insan demek aylık 400-500 tl devletin kasasına gıren vergi bızım insanımız bu kadar cahil pkk destek veren cahil insanlar

Erkekler Ne Diyor 3

• Neden günah olsun, sen yıllarca kafalarına vura vura asimile etmeye çabala, soğuk taşlar üzerinde yatırarak hasta et ( böbrek yetmezliği ) .. Anaları evlatlarından, eşleri canından kopar.. sonrada buna bedel de.. Kürtleri günahım kadar sevmem, kürtlükle uzak yakın alakam yoktur, en iyi kürt xxx kürt'dür derim.. ama, olanları onların diriliş ve özgürlük çabaları olarak görüyor ve sonsuz destek veriyorum, Her faşist söylem yok olmalı... Türk oğlu Türk Olarak gelecek seçimde oyum.. Hdp'ye olacak..

1|0
    0|0
    • Biz neden taşların uzerinde yatmadık şuçlu her zman cezasını çekecek adalet var sen devlete silahı dogrut devlet ise aman abi yapma desin devlet neden bana bişey yapmıyor devlet akp degil devlet hepimiz çanakkale destandır halkını devleti koru her insanı koru din mesep ayırt etmeden bizim büyük bir tane patronunuz varsa oda ALLAH Bebekleri öldüren bomba patlatan siviller veya ulkeyin buyumesini kim engel olmaya çalışan varsa Onun ALLAH belasını tez zamanda verecek.

• bende o aciz varlığı bekliyorum, umarım kafa karışıklığının içinde benimle paslaşacak zaman yaratabilir :)

• Aciz Olan sen ve senin gibiler Sana Cehennemde Uygun bır Ortam hazırladım ateş seni çagırıyor sana bol guneşli bol yanmalar

• Alayının a q

0|1
    0|0
  • Onları meclise taşıyan kim kardeşim. :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...