Dalga geçmeden guzelce yorum yapar misiniz bu duruma acb?

Simdi ilk öncelikle belki size degisik gelir bu dedigim ama olsudu. Ben öyle guzel bir kiz degilim ama tipim kotude degil yani tatliyimdir guzel değilim... Herneyse bu aralar 1-2 aydir filan toplu tasima araclari ya da yolda giderken bana cok fazla bakildigini farkettim yani rahatsiz oluyorum bu durumdan aslında fazlada güzel değilim siradanim ama neden boyle bakiliyor suratima anlamıyorum cidden toplu taşıma araçlarında kime tesadüfen baksam erkek goz göze geldigim cok oluyo diyorum yüzümde bisimi var acaba yoksa cokmu cirkinim gibi anlayamıyorum sizce nedendir resmini atta ona göre yorum yapayim demeyin ama lütfen...

Güncellemeler:
Cokmu sacma bir soru oldu ya shdjdjd
Bide o kadar bos yer varken yanima oturanlara ne demeli ya

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• muhtemelen çekicisindir.. ondandır.. güzellik çok da önemli değildir.. çekici olmak güzelliği geçer bazen.. taş bebek olmak şart değil erkeklerin ilgisi için.

1|0
    0|0
    • Ya bilmiyorum ki ben genelde kendimi guzel bulmam baskalari tatli bulurr.. guzel olmayan biri nasil cekici olabilir ay ay Sağol :/ :)

• tatlılık ve çekicilik, erkek ilgisinde güzellikten de önce gelir çünkü.

• Him peki sagol allah razi olsun valla dhnd

En İyi Kız Görüşü

• Guzel degilim diyosun peki yuzunde etrafindakiler tarafindan begenilen bisey var mı

0|0
    0|0
    • Gozlerimi begeniyolar bide semaptik bir suratım varmis ne kadar guzek olmasamsa oyke diyolar

• Tesekkur ederimm ya :)))

• Her zaman :)

Erkekler Ne Diyor 3

• genelde bir erkek kızı gördüğünde gözleri otomatik olarak kızın yüzüne bakar. ve kızı güzel bulup bulmadığını düşünür. arkan dönükken olduğunda ise saçında. bir kızın saçı onun kendine nasıl baktığını ve kendini nasıl sunduğunu anlatan en önemli özelliklerden biri çünkü.

0|0
    0|0
    • Ay sacimi gormeesinler o zaman ya toplayip giderim genelde ama cokta iyi olmaz sjsj yuzune bakarda olsun ya rahatsiz oluyorum sonucta bak gec fazla usteleme sjdjd bakıp bida bakanlar ne ayak o vakit ;) :)

• bilemiyorum orasını.

• Büyük ihtimalle sempatik bir halin var.
    Belki giyim kuşamın da çok dikkat çekiyor olmalı.

1|0
    0|0
    • Bilmiyomki ya hof birde herkes çekinmeden bana cevapta veriyor tanimadiklarim yolda bişi oldu diyim falan böyle kendi kendime kisik sesle soylsensem biri atlio katiliom diyo birine yol sorsam ya da baska bisi acayip gulerek cevap veriyorlar yanindaki kiside boyle gulerek dinlio falan anlamadim noluyo ahsj

• Aynen bende oykeyim ya acb burunumda bisimi var ya da suratimda ama hicte oyle bisi yok oysa guzel bir kizda degilim öyle ama soran bana soruyir ya da bana gülüyor bende tabi güler yüzle cevap veriyom

• Ç e k i c i y i z. . .
      :))))

• Burası türkiye bıt kıza bakılması ıcın guzel ya da cırkın olmasına gerek yok kanks bayan olsun yeter

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yanlış anlama ama sana öyle geliyor da olabilir yani toplu taşıma araçlarında herkes herkese bir kere bir bakar kimlerle aynı ortamdayım anlamında sen denk geliyorsundur o bakışlara çünkü insan kendisine bakıldığını hisseder ve göz göze gelir o kişiyle tanısın ya da tanımasın bu bir gerçek

1|0
    0|0
    • Yok yanlis anlamam sende haklisin sonuçta ama 4 sene boyunca surejli toplu tasima araçlarında okula gidip geliyorum bunca zamandir hic boyle dusunmedim senin gibi dusundum ama su 1-2 aydie ciddi bir artis görüyorum yani dedim. biri beni ifsaladimi internettede bakiolar boyle diye bile dusundum gecn hafta sjdjdjdj yoksa senin dedigin mantikli

• Fiziğin güzel olmayabilir ama yüzün tatlıdır

0|0
    0|0
    • Anlamadim ya fizigim kotu degik iyi hatta bence ama zaten okul formaliyim falan sjdjdjdj

• giyim tarzin olarak hareketlerin olarak ilgi cekici olabilirsin

0|0
    0|0
    • Okul formaliyim cogumlukla aslinsa shdnd hareketlerim normal bana göre aslinda

• okul formanin etegi kisaysada olabilir..

• Etek degil ya pantolin giyiyorum ama dar degil ust kismi dar alt kismi duz paca siyah standart bisi

Yükleniyor...