Aslan burcu kızlarıyla arkadaslik?

Bu yurtta kalıyorum, Burda bir kız vardı. Konuştuğum zaman konuşan gayet samimi davranan ama onun haricinde kolay kolay kimseyi hayatına almayan bir kız. Bazen erkek gibi, kodunu oturtan, bazen benim hanımcık. 5 aydir taniyoruz birbirimizi, bu 5 ayin 2,5 ayında kendini anca kabul ettirdim. Diger 2 ayi gel gitlerle gecti. Simdide iyi gidiyo ama ben bu haftadan sonra yurdu birakicam. Aslanların geçmişlerine saygıları vardır derler. Acaba unutur mu beni. ? Dahasi kalan su bir hafta icinde daha ne yapabilirim. Bide bende dengesizim bazen gozden dusecek hareketler yaptigim oluyordu dengesiz dengesiz. Bunu kendide söylüyordu ama sonra yine eskisi gibi konusuyoduk. Şimdi bu fikirr?

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslan burcuyum. :) Tam olarak sorun nedir? Anlayamadım. :/

0|0
    0|0
    • Tam olarak nasil insanlarla anlasiyorar. Ayrıca bir çok yakınmış gibi davranıp bu uzaklasmalarini anlamiyorum

• Ya şahsen ben; havalı, burnu havada kişilere hiç haz etmem. Samimi, içten olan insanları severim. :)

• Benden bahsediyo 😄

• normal arkadaş olarak mı anlamadım sen cok mu arkadaş canlısısın burdan bunu anladım aslanları severim bazende sevmem herşeyde kendilerini haklı görürler hayırsa evet bu der

0|0
    0|0
    • Arkada olarak. Yanlış olmasın arkadasim olmadığı için bu konuda hassas ve takintiliyim

• okulda bulursun arkadaş onun normald tanıdığı daha yakın arkadaşları vardır senin burcun ne

• Balik

Yükleniyor...