''Yaralananlar İsrailliyse Keşke Ölselerdi'' Diyen Akpli İrem Aktaş İçin Ne Düşünüyorsunuz?

Bugün kü taksim patlamasının ardından twitterda yaralanan ve ölen bazı vatandaşların israilli çıkması üzerine ''yaralananlar israilliyse keşke hepsi ölselerdi beter olsunlar'' diye tweet atan Akp Eyüp Kadın kolları tanıtım ve medya birimi başkanı olan İrem Aktaş Hakkında ne düşünüyorsunuz?

''Yaralananlar İsrailliyse Keşke Ölselerdi'' Diyen Akpli İrem Aktaş İçin Ne Düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
Bu sitedede bu kız gibi düşünen ve buna destek çıkanlar varmış. Yazık

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• her ne olursa olsun onlarda insan. bu durum her kürdü pkklı olarak sanmak gibi birşey. bu yüzden her israillide kötü değildir bana göre.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• büyük çoğunluk böyle düşünüyor. ölenin insan olduğu umurlarinda değil ellerinde yahudi içeceği (coca cola) ile tüm gün Yahudilerin yaptığı sitede (facebook) girip bu iğrenç düşüncelerini aktarirlar böyle bunlar yobaz kafası

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• beyinsiz zavallı olduğunu düşünüyorum...
    bu organizmalarla aynı havayı soluduğum için utanıyorum. ve maalesef dünyanın yarısından fazlası bu organizmalarla dolu. dili dini farketmez ırkçılık bir mental hastalıktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• cahillik sadece aptalca yorum yapmak değildir, o yorumu kaale alıp cevaplamak da cahilliktir.
    boşverelim bunları insan hayatına saygısı olmayanla insanlığı tartışmayalım hacım

0|0
    0|0
    • yok şaşırdım baksana soruda bile bunu destekleyen baya kişi varmış :(( bu ülkeden ve insanlardan umudumu kestim

• sen şaşırmışsın, benimki daha kötü ben alıştım :/

• Poşetten dolayı beynine oksijen yeterli gitmiyor, yazık.. Tam tersine bende en çok o İsrailliler için üzüldüm

1|0
    0|0
    • niye en çok israilliler için üzüldün diğerleri insan değilmiydi orada ölenlerin?

• İsrail vatandaşlarının bir müslümanı öldürmesi onlar için büyük sevap ama.. Bahsi geçen arkadaşın nefreti yine o İsrail vatandaşlarının tutumundan dolayı.

0|0
    0|0
    • Demekki dinler insanları birbirine nasıl kin beslettiriyo onu görüyoruz.

• bence öyle bir kardeşlik yok. tabikide iyi insanlar var içlerinde ama israil neyse benim için onlarda odur bu kadar basit. tarihi unutan milletler kaybetmeye mahkumdur bunu unutma.

• İyi akşamlar.

• Reis görürse çok kızar malum İsrail artık dostumuzmuş ya. Bu arada benim Türbanlı bacım senin reisin Yahudi cesaret madalyası almamış mıydı ya?

0|0
    0|0
  • Bunlar yaradılanı yaradandan dolayı sevmiyor muydu irem Önce insan olmalı diyorum 😀

0|0
    0|0
  • Müslümanlık humanistliktir

0|0
    0|0
  • en azından bazıları gıbı 7 akp lı oldude ülke rahatladı dememıs. serefsızlık yapıp ulkesını satmamış

0|0
    0|0
  • En dogrusunu demis goze goz dişe diş

0|0
    0|0
Yükleniyor...