Merhaba ufak bir sorunum var?

Merhaba :) bir arkadaş çevremin olmasını, bir ortamımın olmasını çok istiyorum. Yakın diyebileceğim birkaç arkadaşım var ama olmuyor öyle. Yapısal olarakda biraz çekingen olduğumdan genelde pasif kalıyorum. Ama arkadaşlıklar kurmayı, kendimi bir yere ait hissetmeyi istiyorum. Nasıl yaparım bunu? Bulunmamı önerdiğiniz bir aktivite var mı? İnsanlarla daha rahat muhabbet kurabilmek için ne yapmalıyım?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• insan doğası daima bir olgunun bir oluşumun parçası olmak ister
    ve bunu insanlarla başaracağını sanar
    bu yüzden yalnızlık dediğimiz çileyi çeker eminim yapman gereken binlerce şey vardır
    bu telefonda ki müzik listeni gözden geçirmekten tut devletin sanat kurslarına totonu kaldırmadığın için gitmediğine kadar uzanır
    arkadaşlık ve insanlara amaçla yaklaştığında bir hata olduğunu görürsün bazı şeyler kendiliğinden gelişir
    sana düşen yapman gerekenleri yapmak

0|0
    0|0
    • Elbette öyle tabi ama kendiliğinden geliştiği olmadı :) bende bu yüzden ufak da olsa kendim bir şeyler yapmak istiyorum

En İyi Kız Görüşü

• aynıı :D benim güvendiğim bir tane arkadaşm var o da okulda iyi ki var bana yalnız hissettirmiyor sen de benim gibi kendine bir tane yakın arkadaş bulabilirsin zor değil yalnızca emek istiyor insanlarla az da olsa konuşmaya çalışabilirsin böyle böyle devam edersen zor olmayacaktır senin için tabii çevrende ne tür insanlar olduğuna da bağlı.. yeni kaydoldum bana mesaj atabiliyorsan tanışmayı çok isterim :)

0|0
    0|0
    • :D insanlarla iletişim kurmaya elbette çalışıyorum ve evet dediğin gibi emek isteyen bir şey :) bende öyle yapıyorum kendime, kafama uygun iyi bir insanla tanışınca arkadaşlık yolunda ilerlemek için çabalıyorum ama bunlar biraz karşı tarafla da alakalı galiba :D

• haklısın teşekkür ederim :)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Merhaba utangacliktan vaz gecmeye calis bence ilk olarak

0|0
    0|0
    • Onuda yavaş yavaş bırakıcam inşallah ama ha deyince olacak bir şey değil maalesef :D

• teşekkürler :)

• Rica ederim sen arkadasin olarak gordunde ben arkadas mi olmadim sana burada konusman daha rahat olur hem seni cevrene kaynastirmaya daha hizli ilerletiriz :-)

• Zihniyetin karakter yapın bozulmadığı müddetçe bir sürü aktivite var

0|0
    0|0
    • o konuda sıkıntı yok :D ben sadece hem insanlarla tanışıp iletişim kurabilmem için bir ortam oluştursun hem de bulunduğum aktivitede eğleneyim istiyorum :D önerin var mı acaba? :)

• Şu kpss yi atlatır atlatmaz değerlendircem ve iyice araştırcam bunları :D çok sağol öneri ve yorumların için :)

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...