herkese selamlar
ben ks de yeniyim

neyse size olayı anlatayım ben lise 3teyim okulda bir çocuktan hoşlanıyorum ama daha ortada hiçbi şey yok yani çocuk nasıl biri hiç bilmiyorum ortalarda fazla gözükmüyo teneffüste koridorda gördüğüm oluyor o kadar bir konuşmada sınıftan bir kız biraz havalı davrandığını söyledi (kibarcası bu :D) ayrıca o da hoşlanıyomuş galiba kız umrumda değil ama çocuk hakkında söylediği şeyden dolayı çekiniyorum

ayrıca benim sınıfta çok yakın bir arkadaşım var tüm gün onun yanındayım ona da çaktırmak istemiyorum neden derseniz 1 yaş küçük çocuk bizden çok garip olur yani... kaldı ki ben daha önce kimseyle çıkmadım utanıyorum biraz da :D bu çocuk geçenlerde bizim sınıftan bir arkadaşla kavga etmiş ben oradan duydum yani durum bayağı bir karışık

bir kere bilerek göz teması kurmaya çalıştım sanırım farketti bir şeyler ama ne anladı bilmiyorum :D bir kerede bana bakmıyoken ben ona baktım o zaman da farkettiğini düşünüyorum farketmemesi için aptal olması lazım ama abartmak istemiyorum emin de olamıyorum böyle her gördüğü çocuğa yanaşan kızlardan olmadığım için

asıl durum çocuk eğer gerçekten havalı bir tipse ve benim bu bakışlarımı farkettiği halde bir şey yapmıyor gidip konuşmamı falan bekliyosa o biraz zor

ya işte durum bu ne diyosunuz :D buna artık ne denir siz karar verin macera gibi oldu biraz

Güncellemeler:
yaşıyor musunuz?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...