İnsanlari taniyinca kalitelerinin dusmesi neden ki?

Soyle anlatayim oncelikle lisede bir yakin arkadasim vardi fakat konduramadigimdan beni kiskandigini anlamazdan geliyordum ta ki yaptigi son seylere dek. Simdi universitedeyim ve hazirlik yilimiz yilin basinda sinif cok soguktu ve millet donuktu. Ben de soguklugu sevmeyen bir yapiya sahibimcok geveze x kisisi vardi sirf sicak geldi diye ona yoneldim sonra neyse bu kiz disaridan cok ozguvenli duruyor fakat esasen asagilik kompleksi var ornegin bir magazadayiz "lutfen, hanimefendi.. Vs" kelime diyince ben bir garibine gidiyor yavrumun İstanbul disindan geldi o (istisnai biri o alinmayin) guluyor ve rimel deniyorum mesela yok o oyle surulmez... Tarzi konusmalari var ben ki nasil bakimli oldugum bilindik bir sey senin gibi bir sunepeden mi ogrenicem? ve bu kisi o ne yaparsa benimde onun yaptigini yapmami istiyor. bunun disinda sey bir tip okul baslayali 2-3 ay olmus siniftakiler icin yok su boyle yok bu boyle bir karaktere sahip tarzi yorum yapiyor tabi suc ben de ki o zamanlar gayet de bir sey bildigini dusunuyordum bu kizin. bir de makarasina satastim bunlara dort kisi takiliyorduk cok konusuyorsunuz diye bana"sana sira vermedigimizden boyle diyorsun" dedi guldum gectim mala. bir sure anlamadim tabii ancak sonrasinda ne halt oldugu ortaya cikti. Farkli oldugunu dusundugum bir arkadasla daha siki fiki olduk bu sefer ondan da iskillenmeye basladim o da onun gibi aslinda ucu de birbirinin aynisi dinlemeyi bilmiyorlar ve ortamda baskin olmaya calisiyorlar. sikildim bu tarz insanlardan ve beni kiskanmarindan. O kiskanma olayi ise bu x kisisi hem bu lafi soktugundan hem de az bilinen yani benden gordugu bir sac modelini yapmasindan oturu. Bir de ben pek katilmiyorum artik muhabbetlerine bu x de bana niye bize katilmiyorsun diyor. ornegin whatsappda konusuyoruz grupta mesajimi gormezden falan geliyor. siz olsaydiniz ne yapardiniz bu durumda ve x sizce kiskaniyor mu beni cidden bir de nasil bu insanlari kendimden daha uzaklastirip onlarin zihnimden cikmasini saglayabilirim?

Güncellemeler:
Bir de ben profilime sapkali bir foto koyarim ne tesadufse buda aynisini yapar garibim

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah bilir kanks

0|0
    0|0
  • Ayaklarina kapandiklarini gormen lazim. zafer senin

1|0
    0|0
    • Nasil pek anlayamadim da?

• Sen baskin ol onlari dize getir. ya da sınıfım degilsiniz de baska kankalar yap

• Aynen oyle sinifim degiller

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...