Durumu doğru özetleyebilmiş miyim sizce? Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

1. İmanımız elden gidiyor yavaş yavaş. Bizi de kendilerine benzetiyorlar. Giyimimiz kuşamımız, hareketlerimiz tavırlarımız, konuştuğumuz şeyler, ilgi duyduğumuz şeyler... Sapkın bir millet oluyoruz gitgide. Eşcinseller, sokakta her haltı yiyenler, tecavüzler, tacizler, hırsızlıklar, kadın pazarlamalar, erkek pazarlamalar, kendini satmalar, dinsizlik, vicdansızlık, ahlaksızlık...
2. Eğitim diye boş beleş şeyleri yerleştiriyorlar beynimize. Kullanmayacağımız, işimize yaramayan, yaramayacak olan bilgilerle en verimli zamanlarımızı heba ediyorlar. Milleti yetenekli olduğu alana yöneltip geliştirmek yerine iş bulmak için kendini parçalayan koyunlar yetiştiriyorlar.
3. Eskiden yöneticilerine tek derdi devletin bekası, birliği, beraberliği, huzuru ve refahı idi. Şimdi ise herkes kendi menfaatini düşünüyor. Torpille olmadık konumlara olmadık insanlar getiriliyor. Herkes bir yerden devleti yeme derdinde.
4. Eskiden köpek diye kapımıza koymadığımız insanlara şimdi envâi çeşit hak veriyoruz. Ayaklar baş oldu artık. Herkese boyun eğiyor, herkesin kulluğunu yapıyoruz. O boklu amerika, o boklu israil, o boklu ermenistan, dünün sıçtıkları boku temizlemeyi bilmeyen şebeklerine kölelik yapıyoruz.
5. Milliyetçilik kavramı yok oldu artık. Milliyetçi olanları da adam yerine koymuyoruz. Irkçılıkla suçluyoruz. Kendi toprağımıza sahip çıkmak yerine sırtımızdan vuranlara kol kanat germeye kalkışıyoruz.

Saymakla bitmez. Kıyamet yakındır. Sonumuz hayrola...

Bence her şeyin sebebi bu yazdıklarım. Bizi biz yapan tüm değerlerimize hançer vurdukları için bu haldeyiz. Siz ne düşünüyorsunuz?


2|0
25

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...