Durumu doğru özetleyebilmiş miyim sizce? Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

1. İmanımız elden gidiyor yavaş yavaş. Bizi de kendilerine benzetiyorlar. Giyimimiz kuşamımız, hareketlerimiz tavırlarımız, konuştuğumuz şeyler, ilgi duyduğumuz şeyler... Sapkın bir millet oluyoruz gitgide. Eşcinseller, sokakta her haltı yiyenler, tecavüzler, tacizler, hırsızlıklar, kadın pazarlamalar, erkek pazarlamalar, kendini satmalar, dinsizlik, vicdansızlık, ahlaksızlık...
2. Eğitim diye boş beleş şeyleri yerleştiriyorlar beynimize. Kullanmayacağımız, işimize yaramayan, yaramayacak olan bilgilerle en verimli zamanlarımızı heba ediyorlar. Milleti yetenekli olduğu alana yöneltip geliştirmek yerine iş bulmak için kendini parçalayan koyunlar yetiştiriyorlar.
3. Eskiden yöneticilerine tek derdi devletin bekası, birliği, beraberliği, huzuru ve refahı idi. Şimdi ise herkes kendi menfaatini düşünüyor. Torpille olmadık konumlara olmadık insanlar getiriliyor. Herkes bir yerden devleti yeme derdinde.
4. Eskiden köpek diye kapımıza koymadığımız insanlara şimdi envâi çeşit hak veriyoruz. Ayaklar baş oldu artık. Herkese boyun eğiyor, herkesin kulluğunu yapıyoruz. O boklu amerika, o boklu israil, o boklu ermenistan, dünün sıçtıkları boku temizlemeyi bilmeyen şebeklerine kölelik yapıyoruz.
5. Milliyetçilik kavramı yok oldu artık. Milliyetçi olanları da adam yerine koymuyoruz. Irkçılıkla suçluyoruz. Kendi toprağımıza sahip çıkmak yerine sırtımızdan vuranlara kol kanat germeye kalkışıyoruz.

Saymakla bitmez. Kıyamet yakındır. Sonumuz hayrola...

Bence her şeyin sebebi bu yazdıklarım. Bizi biz yapan tüm değerlerimize hançer vurdukları için bu haldeyiz. Siz ne düşünüyorsunuz?

2|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• İslam fazlasıyla sulandırılıp yıpratıldı...
    Türbanın altına tayt giyip kendini "tesettürlü" sananlar, torpilcilik yapıp "İslam akrabayı kollamayı emreder" diyerek pisliği din ile örtmeye çalışanlar, falanca partiye oy vermeyen herkesi dinsiz ilan edenler, oruç tutmayanlara satırla saldıranlar, Kur'an kursuna gidenlere sarkıntılık eden hocalar, tüm bunlar insanları gerçek İslam'dan soğutuyor..

Milliyetçilik kavramı da bitti evet.. Başka ırkları bile bile tepemize çıkartır olduk..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk ve son maddeyi yazmamış olsan katılırdım hatta sonuna kadar katılırdım. Ama eşcinsellik gelip de sana laf atıp taciz etmedikçe senin haklarını yok saymadıkça ne seni bağlar ne de bir başkasını , o kişiden başka.
    Son madde için yorumum , milliyetçilik ırkçılıktır. Hangi oranda milliyetçi olduğunuz hangi oranda ırkçı olduğunuzu doğru orantıyla belirleyen tek etmendir.(nokta)

0|0
    0|0
    • He yavrum milliyetçilik ırkçılıktır tamam. Haydi...

• Kötü ithamların bittiğinde gidicem al yanaklı tatlı su kaplumbağam merak etme. :)

• Okumadım inan. Senin gibi birinin düşüncelerini kayda değer görmüyorum.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kesinlikle katılıyorum.

0|0
    0|0
  • bir çoğu doğru da eşcinselliğe katılmıyorum birçoğu doğuştan çünkü allah onları öyle yaratmış bırakın eşcinselliklerini yaşasınlar onların bir zararı yok ellerinde değil doğuştan bir çoğu

0|0
    0|0
    • Erkekle erkeğin, dişiyle dişinin birlikteliği haram değil midir? Bu da onların imtihanı. Kendilerine sahip olacaklar mı, yoksa Allah'ın yasakladığı şeyi yapacaklar mı diye imtihana tâbi tutuluyorlar. Yani eşcinselliğini yaşamaması gerekir normalde...

• Abi anlamıyorsun galiba? Bu onların imtihanı. İmtihan dediğin zor olmaz mıdır zaten? Onları Allah gitsin de her önüne gelen hemcinsiyle öpüşsün diye değil, sınandımları şeyin üstesinden gelsin, nefsine yenilmesin diye yaratıyor. Bunu anlamak çok zor olmasa gerek...

• sen olaya çok dini açıdan bakıyosun yukarıda şikayet etmişsin eşcinsellerden sana ne ki imtihan onların imtihanı günah onların günahı bizi ne ilgilendirir ki eşcinsellerin sana bana kimseye bir zararı yok günah onların günahı bırak istediklerini yapsınlar

• İmzamı atıyorrum altına

0|0
    0|0
  • Hak verdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...