Türkiye'yi kötüleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Siyaset bilmeyen, kitap yüzü görmemiş, genelde alman fransız vb. gurbetçisi olan, memleketi üç beş defa görmüş bazı insanlar tutup sosyal medya üzerinden "Türkiye şöyle. Türkiye böyle. Avrupa'da işler böyle yürümüyor. " gibisinden yorumlar yapınca açıkçası deliye dönüyorum. Sizin fikirleriniz?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Deliye dönüyorum bende.
    Ama bu kuş beyinlilere dil dökmekte istemiyorum sonuç olarak eşeğe altın semer takmışlar eşek tine eşek.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yalan mı söylüyorlar fransada patlama oldu, hollande tepki gösterdiler, türkiyede patlama oldu hükümet taraftarları görmezden geliyor, hükümet bir kınama yolluyor bütün sorun çözülüyor, neresini güzellesinler bu durumun?

0|0
    0|0
    • Tamam ama çözüm odaklı yorumlar değil bunlar. Daha çok çamur atıyor bu pislikler.

• Çözümden kastım çözüm süreci değil. Genel olarak olaylarda çözüm odaklı yorum yapamıyorlar. Eğitim ve öğrenim görmemişler. Bu yüzden sadece çamur atmakta üzerilerine yok.

• Güneydoğu sınırına duvar örülsün, Suriyeli alımı falan yapılmasın, Ondan sonra Türkiyedeki teröristler temizlensin, sen Türkiyede terörist öldürüyorsun Suriyeden Iraktan yine geliyor, terörist olma niyeti olanlar da vazgeçer böylece, Suriyelileri aldık sonuç ne oldu geldiler burda başımıza bela oldular

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklisin ama biz disarda oldugumuz icin daha cok goruyoruz. Bazen icinde oldugun durumlari farkinda olamiyor insanlar ama biz yurt disinda olunca bize acayip geliyor. Bu soylediklerin yani dogru hani insanlar Turkiyeyi yargiliyor yalniz unutma ki yurt disinda veya Avrupada insanlar daha cok insan hakli goruyor, biz burda bambaska bir rahatlik yasiyoruz ve Turkiyede ya da baska bir ulkede boyle seyler gunluk gorunce, bizde haliyle dusunuyor nasil boyle bisey olabilir? Cunku olmamali! Turkiye Avrupa Birligine katilsa bunlarin hic biri olmayabilir aslinda, ve Avrupada ki insanlar Turkiyeye sahip cikabilir sonucta onlarin yasalari daha fazla guclu. Bencede Turkiye Avrupa Birligine katilmali yani insanlarin ezilmemesi icin en iyisi bu. Ayrica, yurt disinda insanlar Turkiyeyi her zaman yargilayip kotu olarak gormuyor. Aslinda cok guzel turistlik bir yer olarak gorunuyor ama bu son kac gundur bombalardan falan dolayi, insanlar sorguluyor cunku her ulkenin devleti insanlarina sahip cikmali.

0|0
    0|0
    • Memleketi bilmeden, her bölgesini tek tek gezip kitabını okumayan ve her şeyden önce derdini bilmeyen bir insan daha... Söyleyecek hiç bir şey yok.

• Gittimm bile dengesiz.

• Tamam canımın içi hadi kendine iyi bak.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kötülenmesi gereken Türkiye değil, yöneticileridir.

0|0
    0|0
  • Yapıcı eleştiride değil de doğru eleştiriler yapsalar gam yemeyeceğim. Sadece çamur at izi kalsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...