Terör sırası Samsun'da olabilir mi?

Sabahtan beri bu ve benzeri uyarıları görüp duruyoruz. Gittiğim KPSS kursundan dersler iptal oldu mesajları geliyor. Her yerde polisler cirit atıyor. Samsunlular yarın dışarı çıkmayı düşünüyor musunuz, uyarılar hakkında bilgisi olan var mı?

Terör sırası Samsun'da olabilir mi?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Evet doğru. Samsunluyum samsunda oturuyorum. Yarın piazza ve diger büyük AVM ler kapalı mumkunse Cumhuriyet Meydanı, mecidiye ve çiftlikten uzak durun yarin samsunu sallayacaklar

0|0
    0|0
    • Allah korusun. Nereden aldın haberi

• Benim yarın fakültede sınavım var. Orası hakkında bir şey söylediler mi :(

• Fakulteye mumkumse özel araçla git

En İyi Kız Görüşü

• lan yarın cumhuriyet meydanında işim vardı

0|0
    0|0
    • Gitme boşver

• mecburum knka pzt proje var arkadaşlarla buluşup yapmak zorundayuız sözleştik

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben Bafralıyım, polisler sürekli devriye geziyor. Kuş uçurtmuyorlar da yine temkinliyiz. ALLAH korusun

0|0
    0|0
  • Dışarı çıkma yarın.

0|0
    0|0
  • Allah korusun. Kalabalıkta dolaşmayın.

0|0
    0|0
  • Bu tür olayları ciddiye almayın. Sadece ünlü kalabalık yerlere girmeyi azaltın!

0|0
    0|0
  • İzmirde de aynı söylentiler var tedbiri elden bırakmadan normal yaşantımıza devam etmemiz gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Normal yaşantımda hep dışarıdayım. 1 hafta evden çıkmasam mı diye düşünmeye başladım

• Evden çıkmamak bir çözüm olabilir ama terörün ne zaman nerde olacağı belli olmaz

• Bilmiyorum ki.

0|0
    0|0
  • bana dörtyüz milletvekilini verin bu iş huzur içinde çözülsün.. hatırladınız mı bu sözleri şimdi bu yaşadıklarımız işte bu sözlerin devamı siz vermezsenizde ben almasını bilirim dercesine insanları katlediyorlar yazık ülkeme yazık masum vadandaşlarımıza Allaha bunun hesabını nasıl verecekler

0|0
    0|0
    • Allah sonumuzu hayretsin

• aminn inşallah :( bunlar istediklerini alana kadar çok masumun kanına girerler :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...