Sizin de midenizi bulandırmıyor mu?

Bazen yorumların altında gezerken kızların ve erkeklerin birbirlerine asıldığı yorumlar iğrenç gelmiyor mu size de? Erkeklerin 15 kızı ve 2 erkeği takip etmesi de ayrı bir mide bulandırıcı..

0|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

• Benim takibimde bitek sen varsın :) Akıllı olduğun, mantıklı soru/cevapların olduğu için.

1|0
    0|0
    • Sanal alemde bir insanın bir insanın takip etmesinin sebebi de bunun gibi şeyler olmalı zaten 😊 Teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Bazı sorular ve yorumlar, tartışmadan öteye giden hakaretler mide bulandırıcı.
    Takip olayı ise gelen takip kızlardan ise kabul ederim ama kimseyi takip etmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Midemi bulandırmıyor komik geliyor bana 😂
    Çok komik değil mi yaw 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Hayır gülüp hayırlı işler diyorum

http://i.hizliresim.com/GR0M3Z.gif

1|0
    0|0
  • Sen de 5 erkek 2 kiz takip ediyorsun.. ee? 100 erkegi ve 10 kizi takip. eden erkek. zaten tartismasiz gaydir.

0|0
    0|0
  • Onların her birini müşteri olarak gör.
    Ve Balkan Turu sat onlara :)

1|0
    0|0
    • Sen nereden biliyorsun. d. d Ben yurtiçine bakıyorum ama sadece. d. d

• Vayyyy. ANI'da mıydın sen?

• Orada çalışmam ben.. Hem de Türkiye 'nin en büyük seyahat acentesi Anı mı? Ahah diye gulerler adama 😆 Aç biraz hangi seyahat acentesinin pazar payı yüzde kaç bak biraz 😊

• Ben kimseyi takip etmiyorum. Kimse asılmıyorum ama bu tür mesaj attınız mı gibi sorulara "atmadım" tarzı cevaplar verince insanlarda farklı bir algı oluşuyor. Kızlara mesaj atmak onları rahatsız etmek farz mı olmuş?

0|0
    0|0
  • 19 erkek ve 28 kız takiplesiyoruz mide bulantısı bir durum yapmadım ben ama sen öyle diyorsan katılmayarak saygı duyarım. . . NET.

0|0
    0|0
  • Yalakalığın normal karşılandığı cinsiyet - Erkek... Ama kız yapınca

Bazen doğru ve yanlışı umursamıyorum ben mi belirleyeceğim başkalarının doğrularını sanki. Ama eşitsizliğe tahammülüm yok... Biri erkek adam ya da çapkınken diğeri başka ünvan alıyorsa yemişim insanlığınızı

0|0
    0|0
  • Asılmalara konusunda haklısın ama kimin kimleri takip ettiğinden sana ne?

0|0
    0|0
  • Gereksiz geliyor daha çok saçma sapan şeyler.

0|0
    0|0
  • Pek yorum yapmıyorum :)

0|0
    0|0
  • Son cumlen yanlis

0|0
    0|0
  • aynen az önce kustum biliyor musun :D ddf

1|0
    0|0
  • kızlar açısından haklı olabilirsin ama bence çoğumuzun amacı burda makara yapmak gerisinin önemi yok engeleme diye bişey var

0|0
    0|0
  • Ben artik normal karsiladim

0|0
    0|0
  • Evet haklısın

0|0
    0|0
  • Kızların yorumlarını daha çok seviyorum, erkek takip etmiyorsak var bir nedeni.

0|0
    0|0
  • karnımdan sesler geliyor en son dün gece yemiştim bir şeyler açlıktan midem bulanacak.

0|0
    0|0
  • Bencede çok iğrenç

0|0
    0|0
  • Niye erkekleri takip edeyim sapikmiyim ben. 😄😄

0|0
    0|0
  • Kızlarla iyi anlaşıyorum. 1 tane erkek takibim, takipçim yok. İsteği yolladım kabul et.

0|0
    0|0
    • Ben anladım neden olmadığını. d. d Çok biçimsel yaklaşıyoruz ya ilişkilere artık. d. d Senin kullanıcı isminde "fat" yazıyor ondan. d. d

• Şişman değilim. Fit biriyim. Bu yolla kızları ağıma düşürüyorum. Sempatik şişman edalarıyla.

• E anlaşamıyordun hani. d. d

• Banada erkekler asilio

0|0
    0|0
  • sana öyle geliyor banada sevişmek iğrenç geliyor ama her kes yapıyor.. ne yapsak bilemedim şimdi..

0|0
    0|0
  • Evet hepsi iğrenç bebeğim

0|0
    0|0
  • Hepsi kızların suçu.

0|0
    0|0
  • kalbimde gölgeden kokmus fikirlerime isik tuttun. ayni dusuncedeyim

0|0
    0|0
  • Ne yaparsın yokluk hat safhada adamlarda demekki hemcinslerimi kınıyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...