Evleneceğim kızın siyasi görüşü, idelojisi çok önemli. Evlenecegin kisinin idelojisi önemli mi siyasi görüsü önemli mi?

Misal Ben Koyu Türk Milliyetcisiyim. Milliyetci Türk kiziyla, Akpli bir kizla, sağci kizla, seriatci olmayan kizla evlenmek isterim. Solcu, kürtcü kizla evlenmem :)

Güncellemeler:
Evlenecegim kiz ağir olmali, giyimine dikkat etmeli. Hanfendi, kültürlü olmali. Sigara icmese iyi olur

0|2
16|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evleneceğim kızın siyasi görüşü ve ırkçı çok önemli benim evleneceğim kız en azından ülkücü bir Türk olmalı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Tanrı türkü korusun :D :D

0|1
    0|0
  • Onemli.

0|1
    0|0
  • Akpli ya da hdpli olan biriyle olmaz

0|0
    0|0
  • aynen öyle solcu istemem

0|1
    0|0
  • seriatcı olmayan demek musluman olmayan demektir
    seriat, ''çok cahili olduğumuz'' Allah kuralları bütünüdür.

0|0
    0|0
  • Ben de sağcıyla evlenmem mesela.. Ya da ırkçı biriyle.. Ki ırkçı biri de beni istemez sanıyorum. ^.^

0|0
    0|0
  • İdeoloji önemliymiş maalesef...

0|0
    0|0
  • Kemalist birisiyle evlenirim. Akpli ve hdpli olan birisiyle allah korusun evlenmek istemem.

0|0
    0|0
  • Gönül bu tarz fermanlar dinlemez büyük konuşma

0|0
    0|0
  • Kafa yapımıza bağlı böyle şeylere bakmıyorum pek de konuşmayız ilişkilerimde de

0|0
    0|0
  • terörist ve yandaşcısı olmasın mümkünse vatanını toprağını sevmeli..

0|0
    0|0
  • önemli tabiki.

0|0
    0|0
  • Solcu kızda senle evlenmez zaten 😊

0|0
    0|0
  • Evet önemli. Gidipte hdpliyle evlencek degilim.

0|0
    0|0
  • Adam gibi adam olsun milletine vatanına sahip ciksin ırkının bir önemi yok bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Lan milliyetçi olmakla Akpli olmak ne alaka? Hem milliyetçi hem Akpli olmak; hem sağcı hem solcu olmakla eşdeğer bir durumdur ki böyle biriey olamaz. Akp milliyetçiliği ayaklar altına almamış mıtdı? Doğuda pkklılara açılımlar yapıp pkklışarı şımartan Akp değil miydi? Niye milliyetçi olduğunu söyleyenlerin yarısı balık hafızalı? Ayrıyetten, hem milliyetçi ve Akpli olsun hem de şeriatçı olmasın demişsin. Akp zaten muhafazakar parti. Bir insan nasıl hem muhafazakar partiyi tutup hem de muhafazakar olmaz? Ne içip geliyorsunuz bu siteye ya.

0|1
    0|0
    • Kardesim. Ben akpnin dusmanlarindan fevkalede nefret ediyom. Sana burda bazi seyler anlatsam sabah olur. akpyi ve akplileri cok sevmem. Ama emin ol ki sartlar konjektörler her seye ragmen akpyi desteklettiriyor buna. Benim misal kürtcülere, alevicilere alerjim var

• Türk Alevilerini Severim. Türk olmayan Alevileri hic sevmem ama. Türk Alevileriyle omuz omuza milliyetci yuruyuslerde yururum :)

• Aynen, bende Türk Alevilerini çok seviyorum fakat Türk olmayan Alevileri sevmiyorum :-)

• Atatürk'ü sevmeyen, saygı duymayan biri ile hayatta evlenmem. Atasına sayfgısı olmayanın eşeine, çocuğuna saygısı olmaz.

1|1
    0|0
  • Asena olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • Benim siyasi bir görüşüm olmadığı için siyasi görüşü beni ilgilendirmez. Amaaan nefes alsın yeter ya neyi tartışıcaz sanki :D

0|0
    0|0
    • Tipsizlikten 1 tane kızın elini bile tutamadım ki ayrım yapayım aralarında.

• Sol Görüşlü biriyle ayni cennette bile olmak istemem derdim hep ama gönül sag sol mhp hdp dinlemez basiniza gelirse anlarsiniz diyorum sadece

0|0
    0|0
  • bu gidişle bir türkle evlenmiyeceğim için müslüman olma şartı yeter benim için

0|0
    0|0
  • milliyetçi Türk olsun

0|0
    0|0
  • Siyasi görüşü üstüne yapismamis ve bunu her ortamda belli etmiyorsa hicbir sorun yok. Sonuçta oy kardeşliği uzerine iliski yasamiyorsun 😂 yeter ki siyasete pek takilmasin yeter

1|0
    0|0
  • Milliyetçi erkegin akp li bir kizla evlenmesi biraz ironik değil mi?
    Sonucta bugun teror bu haldeyse nedeni belli

1|0
    0|0
Yükleniyor...