Güzel günler gelicek mi sizce çoooookk çok mu uzaktalar yoksa?

arkadaslar ben guzel cok guzel gunler yasamak istiyorum cok hasretim boyle gunleree. en son cocuklugumda ablamla denize gidip saatlerce oyunlar oynarken yasadim o guzel gunleri. ya imdi biz napalim diceksiniz umut sanirim umut sozlerine ihtiyacim olmali ondan buraya doktum hayallerimi hasretlerimi. ben omrumun geri kalanini bir an once yasamak istiyorum iyi seyler cok ihtiyacim var iyi seylerin olmasina.. dualar ediyorum. daha da edecegimm. ben çok agliyorum bazen oluyor kendimi parcalayasim geliyor. sebebini sormayin. kucuk sebepleri yok. simdi gunluk tutmaya basliyorum. bana onerebiliceginiz kafa dagitabilicegim biseyler var mi mesela resim ya da o tarz renklerle olan biseyler. yetenegim yoktur hicbiseye. ama ne onerirsiniz tesekkurler simdiden :) umut dolu sozlerinizi bekliyorum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Umutlar tükendiğinde..
    Şşş bir daha dene :)

1|0
    0|0
    • teşekkur ederim yorumunuz icin. peki ya umutlarimla beraber ben de yitip gitmişsem kendimden? hep denedim hep yenildim yinr denemeye calisiyorum. ama kendimi bulamiyorum artik.. :( bazen buluyorum o zaman da ben bilee kendimden kacmak istiyorum. ben azim yoksunu bir insan oldum çiktim inanin ve yine toparlanmak istiyprum. bu gucu toplamak icin ne gerekirse yapicam. bugunlerde surekli uyuyorum ama ben. ya da tam tersi bir durum oluyor. artik enerjimi bulabilmek istiyprum kisacasi. bana onerileriniz olabilir mi? psikologa psikiyatriste git diyeceksiniz gidiyorum yeni basladim. ilaca baslatti doktorum. buyuk bir travmada oldugumu soyluyor. butun bunlari bana niye anlatiyorsun der misiniz bilmiyorum. ama yardim ederseniz belki bir hayati toparliyicaksiniz..

• himm peki ben özur dilerim o zaman. Hakkinizi helal edin lutfen. dogru yolda tavsiyede bulundugunuz icin tesekkurler. bu dediginizi not aliyorum. bu tarzda manevi bicok tavsiyeye ihtiyacim var. şu kitabi al oku bunu yap derseniz uygularim. dini olarak. cunku ihtiyacim olan bu. Kuran okuyorum ama yeterli gelmiyor. tekrar ozur dilerim.

• Estafurullah.. Sen dediğimi yap görceksin neler olcağını olumlu olarak. Görüşürüz.

Erkekler Ne Diyor 2

• Gelicek elbet

0|0
    0|0
    • ben azmimi yitirdim sanirim. umutlarimla beraber kendimi de yitirmiş olmaliyim. ama kendimi toparlamak en buyuk dilegim. tavsiye edebiliceginiz biseyler varsa? b

• 2 gün kaldı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dahada uzaklaştı

0|0
    0|0
  • Malesef gun gectikce kotu oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...