KS'de Neden Teröre Karşı Tepki Değilde Devlete ve Hükümete Karşı Tepki İçeren Sorular Var?

Türk halkı yine galeyana geliyor ve pkk ve diğer terör örgütlerinin de istediği gibi kendi devletine tepki gösteriyor?
Tamam muhalefet olmalı ama herşeyde bilip bilmeden devleti suçlamak ne kadar doğru?
pkk diyor ki hedefimiz Erdoğan ve hükümetini devirmek! Buradan anlıyabilirsiniz ki terör örgütüne karşı bu dönemde büyük bir müvadele veriliyor.
Fakat bazı Türk vatandaşları da kalkıp pkk gibi devlete düşman kesiliyor bu konuda.

Muhalefet etmeyin demiyorum herkes akıllıca muhalefet etmeli fakat neden bu tür zamanlarda tepkiyi doğru yere göster miyorsunuz?

Bu şu partiliymiş, şu bu partiliymiş demek yerine herkesin bir olması, kenetlenmesi gerekmiyor mu? Nedir bu duşmanlık?

5|1
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bak ne güzel soru sormuşsun 👍👏👏
    Şimdi bu bizim geri kafalı lar yüzünden bu olaylar oluyor ya. Yok akp yok chp yok mhp ulan siz hepiniz Türkiye olarak birlik olun bakalım bir Allahın kulu yan gözle bakabilir mi Türkiyeye.

2|2
    0|0
    • Kesinlikle. Kurtuluş Savaşındaki halkımız ile bugünkü halk arasında bir uçurum var diyebiliriz.

• Amin inşallah

• Teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Hava da uçan kuş ölse Erdoğan'ı sorumlu tutuyorlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah aşkına devletin suçsuz olduğunu söyleyip durmayın yalvarıyorum. Madem öyle Alman hükümeti bomba uyarısı yaparken neden İstanbul valiliği bomba yok sokağa çıkabilirsiniz diyor? Al işte yine bomba, yine ölen insanlar. Güven içinde sokaklarında dolaşamıyorsam bu hükümetten başka kimsenin suçu değildir. Benim güvenliğim, canım devlete emanet. Ortalık zaten bu kadar karışıkken, bu kadar bomba and arda patlamışken, bu kadar insan ölmüşken hala nasıl hiçbir şey olmamış gibi sokakta gezebilirsiniz diyorlar? Millet güvendi sokağa çıktı yine canlarından oldular. Nasıl elin bombacısı elini kolunu sallayarak İstanbul'un göbeğinde geziyor? Bu Nasıl bir güvenlik açığıdır? Bir Başbakan bombacıyı patlatmadan önce yakalayamayız diyebiliyor? Bunun mantığını bana açıklayın Allah rızası için benim kafam almıyor. Ne demek patlamadan yakalayamayız? Dalga mı geçiyor? Biz onlar gibi bin tane korumayla, zırhlı araçlarla gezmiyoruz. Bizim geçeceğimiz sokakları polisler tutmuyor. Alışmayacağım. Ne bu devlete ne teröre ne de ölüme.

0|0
    0|0
    • Her kim hükümet suçsuzdur diyorsa yanılıyordur zaten. Her hükümetin yanlışı da vardır doğrusu da. Bunun nedeni de Türkiye'de halkın yanında bir muhalefetin olmaması.
      Benim değinmek istediğim nokta, terör örgütüne oranla hükümetin hedef alınması ve terör örgütünün adının geçmemesi.

• Çünkü izin verildi bu lanet olası terör örgütünün büyümesine.

• Hiç yorulmadan alkışlayabilirim, tebrikler.
    Doğru yere parmak basmışsınız konuşun. 👏🏼👍🏻

1|1
    0|0
  • Düşüncelerime tercüman olmuşsun gerçekten. Ben de anlayamıyorum birlik olmamız gerekirken ne bu düşmanlık?

0|0
    0|0
  • Hukumet insanlarinin canini malini koruyamiyorsa istifa etmelidir

0|0
    0|0
    • Muhalefetin bu olaylara karşı doğru dürüst bir önerisi yok maalesef. Çözüme hükümet olduğu kadar muhalefet hatta aydın kesimde katkıda bulunmalı. Fakat kimsede böyle bir katkı yok bu yüzden yapını eleştiri olmadığı sürece hükümete taş atmak terör örgütüne yardım etmekten başka birşey değildir.

Erkekler Ne Diyor 1

• Hükümetin suçlu olmadığıni iddaa etmetikleri için muhtemelen sütten çıkmış ak kaşık değerlendirmesi yapılıyor hic bir parti ülke çıkarlarını savunmuyor kendi kafalarına göre hareket ediyor halki dusunen var mi ki zaten sadece partilesme var her yerde Allah sonumuzu hayırlı etsin Yapanların cezasını versin..

0|0
    0|0
    • Hiçbir parti mükemmek olmamış bugüne kadar. Ülkemizde sağlıklı ve gerçekten Türk halkının yanında bir muhalefet olsaydı tarihimizde herşey daha iyi olurdu.
      Allah yardım edecek güç versin bizlere de inşaAllah.

• İsidi Türkiyeden destekleyen var isid bayrağıyla türk bayrağı yan yana fotolar var by bile resmen hainliktir terör konusunda da öyle küfur etmek istemiyorum ama bizim ulkemizde teröriste yardim ve yataklik eden şer efsizlikler var bunların kafasına kurşun sıkılmali bence neyse provokatif paylaşım yapmış olmayım senide zor duruma dusurmek istemiyorum sonucta moderatorsun hadi allaha emanet teşekkür ederim iyi aksamlar dilerim

• İyi akşamlar kardeşim.

Yükleniyor...