Pkk dan terörden neden korkuyorsunuz bu kadar arkadaşlar?

Yani ölümsüz mü oldugunuzu ya da ömür boyu rahat huzurlu yaşayacağınızı falan mı düşünüyorsunuz? Nedir yani bu ölüm korkusu. Bunu kabullenın artık sonuna kadar devam edıcekler. Bütün ülkeler bizi istiyor. Hala nıye ağlanıyorsunuz. Destek birlilk olcagınız yere bu kadar mı acissinz?

Güncellemeler:
Ölümsüzlük iksiriniz mi var arkadaşlar bomba harici ölmüyorsunuz galiba? :D

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• ölüm var elbette ama bir hiç uğruna birilerinin çıkarları için pisi pisi neden ölelim.22 yaşındayım şu yaşıma kadar çalıştım , emek verdim. Mezun bile olamadan , hayallerimi yapamadan bir MAL ın , bir İNANÇSIZIN beni öldürmesinden korkmamalı mıyım? Neymiş , aynı yaşayacakmışız. Yaşayın abi yapabiliyorsanız. şu an sürekli bomba ihbarı duyuyoruz. Polemik mi gerçek mi bilmiyoruz. Ama bunu da bile bile korkmuyorum ben çıkacağım diyip neyin mertliğini yapacaksın?

0|0
    0|0
    • Yarın ölmeyeceğini nerden biliyorsun. Nerden buluyorsunuz bu ölümsüzlük iksirini? Korkmucaksın ölürsende şehit olarak ölüceksn. Bu mudur tasan?

• ona lafım yok. Allahın verdiği can her an alabilir elbette ama boktan bişeye de ölmek isemiyorum. Tabi ki savunacaksak savunalım ama bu savaş değil şu an. Ben de kaçıp gitmekten bahsetmiyorum ama onlar vuruyor biz ölüyoruz. Neyin cesareti yani bahsettiğimiz bunu anlamıyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun ölüm korkusu değil. Trafik kazası olsa, doğal afet olsa yine üzülürüz ama terör bambaşka. Ne uğruna öldürüldüğünüzü dahi bilemezsiniz. Ölmenizin nedeni sadece o an patlamanın bulunduğu yerde olmanızdır.

1|0
    0|0
    • Tamamda senın kaderınde bu varsa nasıl engelliceksn arkadaş? Yani korkup bittik biz ah ah demenın ne faydası var sana?

• Ben sana dıyorum kı korkma korkma. Tabikide tedbirli olcam. Aman ah türkiye bitti ah biztik ah ölücez bu nedir arkadas? Savaş cıksa napcaksın?

• İnsanların psikolojisi doğal olarak etkileniyor. İnşallah böyle şeyleri artık yaşamayız. Tabiki bombalar olmasa bile ölümün her an gelebileceğini de düşünmek gerekir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklısın katılıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her zaman ölüm vardır ama bunu kabullenemeyiz. Korkan varsa açık açık ülkeyi terk etsin. Bizim korkaklarla işimiz yok.

0|0
    0|0
  • Kandırmayın kendinizi. 19 yaşımda ölmek istemiyorum.

0|0
    0|0
  • ne anlatıyor l a bu hamına goddumun kavatı

0|0
    0|0
  • aogta durum pasylasmıslar cok hoşuma gitti. adamların istediği bizim korkmamız diyor . dısarı çıkmamazlık etmeyin diyorlar. aynı rahat yasayın yinede

0|0
    0|0
Yükleniyor...