Metalciler Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir?

metal müzik aynı zamanda bir tutku yaşam biçimi haline geldi dinlemeyen ya da daha farklı insanlar mesela yanlarından ne bileyim ters haçlar pentegramlar takmış siyaha bürünmüş uzun saçlı erkekleri ya da abartılı göz kalemleri farklı giyiniş tarzları olan kızları gördüğünüzde içinizden ne geçiriyorsunuz genelde bizim ülkede yadırganıyor birde ks halkına sorayim dedim sizde yadırgıyormusunuz hoşunuza mı gidiyor farklı insanların olması iç dünyaları düşünceleri vs anonim olarak sorcam ama bende onlardan biriyim bizim hakkımızda ne düşünüyorsunuz ayrıca sadece genç ergen müziği değil yaşlı dinleyenler tanıyorum mesela müzik öğretmenim falan var dinleyicilerinden 56 yaşında sanırım

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Metal müzik hastasıyım ama öyle bir tarzım yok. Üşeniyorum açıkçası. :D O tarzı yakalayanlara hayran kalıyorum. Güzel görünüyo. Ayrıca ergen müziği değil bence, çok etkileyici bir tür. Heavy metal, endüstriyel metal, extreme metal, senfonik metal.. Hepsi de müthişler. Ergen müziği demek çok bilgisizce bir yaklaşım bana kalırsa. Kullanılan enstrümanlar, çıkarılan sesler.. Gayet sanatsal. Ama insanlarımız alışılagelmiş dışında giyinen/davranan herkesi dışlar durumda. Kültürsüzlük. Ne diyebilirsin ki?

0|0
    0|0
    • allta bir arkadaşa yaptığım yoruma benzedi hatta aynısı oldu bizim ülkede müzik yok zaten cidden başarılı olmak istiyorsan serdar ortaç hadise tarkan gibi olcaksın örnek veriyorum aşk bu yaralı müzesi kızıl ötesi insanlara komik gelmezken farkl ıinsanlar komik geliyor :D düşününce ilginç gerçekten

En İyi Erkek Görüşü

• İyi insanlar olup çok sevecen insan canlısı olurlar. Zamanında bende böyleydim ama yaz ilerledikçe ferdi tayfur dinlemek istiyor insan 😄😄

0|0
    0|0
    • sanmıyorum ya hayatın götürcceği yerlerle ilgili sanırım ya da yaşadıklarınla ilgili olarak hayatın farklı yönlere çevrilebiliyor ya da aynı şekilde devam edebiliyor peki bir tepkiniz oluyor mu aklınızdan ne geçiyor mesela yanınızdan bu anlattığım tiplemelerden biri geçti ne düşünürsünüz?

• Hayır yadırgamam ama anlatırım dimizin güzelliklerini ki bir müslüman bildiği seyleri başkalarına anlatmak zorundadır din konusunda

• anladım teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla ben de metalciyim öyle çok uçuk giyinmem ama gothic bir tarzım var

0|0
    0|0
    • tabi kişiliğe göre farklılık gösterebiliyor bir arkadaşa altta dediğim gibi genelleme yaptım genelde tanıdığım tüm metalciler koyu renklere kaçarlar

• metalci deyince aklıma gelen tek şey HURDACI

0|0
    0|0
  • Neden yadırgayalım.

0|0
    0|0
    • şahsen yolda yürürken saçıma laf atanlardan tut giyimime laf atanlara kadar hatta satanist diyenler bile oluyor bir kafede oturuyordum bir kedityi seviyordum eve götürüp yicek demişti birisi duymazdan geliyorum sürekli ama bizim toplumda farklı olanları yadırgamak gibi bir olay var sadece metalciler için değil rapciler içinde geçerli dalga geçerler ya da farklı bulup anlayamadıkları şeyi yadırgarlar o ne ya falan modunda anlatabildim mi tam bilemiyorum ama burdada var mı öyle tipler ağırlılı nasıl bu ks halkı merak ettim

• Çok sevindim onları görünce

0|0
    0|0
  • Nirvanaya bile heavy metal diyen nesil yetişti hepsi poser ilgi budalası gördükçe sinirleniyorum

0|0
    0|0
    • haziranda konseri var :D nirvana pek dinlemem

• Ben hiç dinlemem çok daha güzel grupların konserleri var

• yalnız şaka yaptım nirvana konseri yok biliyorsun dimi kurt cobain'in ölüşü falan başka bir dünyada artık :D:D manowar falan gelse de gitsek :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben de rocker birisiyim saclarim uzundur fakat illa siyah tisort siyah goz kalemiyle gezilmesi gerekmiyor diye dusunuyorum insanin icinde olmali bu duygu severim kendilerini sirf gosteris icin yapanlarida yok degil

0|0
    0|0
    • kesin yapıcak diye bir şey yok ama ben alışverişe çıktığımda koyu renklere kaçarım hep metal müzik dinlemeye başlamadan öncede böyleydi sonrada böyle amacım gösteriş değil kendim gibi hissettiriyor bilemiyorum tanıdığım bu tarz müzik dinleyenler hep siyah tema içersinde çoğu hatta hepsi hepside gösteriş amaçlı değildir sanıyorum 3000 arkadaşım var facebook'da dondurdum to ayrı konu ama bilemiyorum haklısınız siyah giyinmek zorunda değiller kendileri gibi hissettikleri giymeleri daha olası olur belkide öyle yapıyorlardır

• Aslinda tam belirtmemisim hata bende. Ben de siyah deri ceket siyah pantolon bot ve benzeri tarz giyinmeyi severim. Fakat bazilarini goruyorum sokakta iron maiden tisortleriyle falan geziyorlar hergun uzerlerinde farkli bir metal grubunun tisortu bu bana komik geliyor

• yani zevk meselesi düz renk giyer aradada onları giyebilir çünkü çoğu tişörtte artık biliyorsun firmaların reklamları var ne bileyim firmalara reklam panoluğu yapılcağına gruplara yapılması daha hoş gibi geliyor tabi söylediğim komik mi gelir yoksa hak verirmisin bilmiyorum ama benim düşüncemde böyle

Yükleniyor...