Gerçekten yalnız olan var mı?

Arkadaşlar kafaları yemekteyim. Ben bu kadar yalnızlığı hak edicek ne yaptım? Artık gerçekten çok mu çirkinim lan ben? Nasıl bir sorun var bende? diye düşünme safhasına geçtim. Kusuru tamemen karşımdakinde değil kendimde arıyorum. Çünkü yok bir Allah'ın kulu bile beni sevme benimle ilgilenme isteği göstermiyor. Vebalıyım gibi kaçıyor insanlar benden. Artık dayanamıyorum. Kimseye anlatamıyorum ne kadar yalnız olduğumu ama çok kötüyüm be dedem.
Daha dün yeni biriyle tanıştım ses seda çıkmadı sonra. Ben ne gibi bir hata yapıyorum insanlar benden uzaklaşıyor? Beni istemiyor? Psikologdan randevu aldım onunla da konuşacağım.
Gerçekten yalnız olan var mı? Ama gerçekten.

Güncellemeler:
Ama gerçekten yalnız mısınız?

1|0
13|45

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen bende senin gibi düşünüyorum sonra durup aydınlanma yaşadıgımda eğer yalnız olmazsam kendim olmayacagımı anlıyorum. hayatımda birisi olursa onun istedigi gibi olurum. o yüzden ya beni benim olduğum gibi kabul edicek birisi olsun ya da kimse olmasın isterim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• elbet bulursun bırını

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• kaç yasındasın? bende yanlızım

0|0
    0|0
  • Sorun sende değil hepimizde
    Hepimiz maymun iştahlı olduk

0|0
    0|0
  • Kadrolu yalnızım..
    Yalnızlığa da alıştım.
    Kendimi çirkin bulmuyorum, yakışıklı da bulmuyorum sadece insanların beklentisi yuksek o nedenle karşı karsiya gelemiyoruz aradığınız özelliklerdeki insan ile karşılıklı..

0|0
    0|0
  • Yalnizliktan kafayi yemek sacma.
    Hayatinda birinin olmamasi bazen olmasindan daha iyidir inan. Kendine ayiracagin zamanin 3te2sini karsindakinr harcarsin. Ben eksikligini duymuyorum 2 yil olacak aşk anlaminda yalnizligim. Kucuk kacamaklari saymiyorum.

0|0
    0|0
  • yalnızım ama 10 üzerinden 3 le 5 le idare etmeyi ben de bilirim. Amacım 10 üzerinden en az 8 i bulmak.

0|0
    0|0
  • agar io oynıcan mı?

0|0
    0|0
  • Şu soruyu gizli kullanıcı olarak sormasan garanti ediyorum senin yalnızlığın sona erer. Ama erkekler de böyle değil durum. Bence bir kız yalnızım diyorsa ya senin gibi korkaktır ya da odak noktası olmak için bunu söylüyordur.

0|0
    0|0
  • 23 yaşındayım hiç sevgilim olmadı.

0|0
    0|0
  • ben varım ama sorun etmiyorum senin kadar

0|0
    0|0
  • Beklemek zorunda değilsin. Eğer hırsın varsa sende koşabilirsin. Ama seni haketmeyen için uğraşmaktansa yalnız kalmak çok daha iyidir

0|0
    0|0
  • Bende o durumlar içerisindeyim yıllardır ama şunu unutma her zaman seninle olan Allah var o yüzden hiçbir zaman yalnız değilsin bunu unutma...

0|0
    0|0
  • Gercekten yalnizim anlatsam anlarsin

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • bir görmek lazım burdan analiz yapmak çok zor, ses tonundan tut da görünüşe hal harekete kadar erkeklerin genel bazı standartları vardır neticede en azından benim için öyle :)

0|0
    0|0
  • bu konuda yalnız değilsin can, bir sonraki kadehimi sana kaldırıyorum

0|0
    0|0
  • yalnızlar rıhtımına demir attım...

0|0
    0|0
  • Senin hiç onca kalabalıkta avazin çıktığı kadar bagirsan da sesini duyan olmadığı an olmadı mi benim durumum böyle

0|0
    0|0
  • Bende yalnızım. Her gelene kapı açmıyorum.

0|0
    0|0
  • bir tombiş bulamadım kii

0|0
    0|0
  • Yalnız olmasam bu sitede ne arayım ben gider onunla takılırdım...

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayız kanka

0|0
    0|0
  • Yalnızlığım en iyi dostumdur

0|0
    0|0
  • Sen yalnız kalmazsn buraya bir profilini aç milyon akar.. Bence asıl yalnız biziz.

0|0
    0|0
  • Takipet özelden konuşalım konuşunca anlicaksın genç dostum

0|0
    0|0
  • Yanlızlık bazen kısa süreliğine insana iyi gelir lakin uzun süre hiç iyi degil..

0|0
    0|0
  • Öyle bir anlattın ki seni çok merak ettim bir kendini gostersene :)

0|0
    0|0
  • bu konuda yalnız degilsin :)

0|0
    0|0
  • aynı soruyu bende soruyordum kendime, cevabı görene kadar

0|0
    0|0
  • bu kadar insan yalnızken nasıl bu kadar insan yalnız olur :)

0|0
    0|0
  • bulursun bulursun , bulamazsan müzeye koyarlar :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 12

• Evet

0|0
    0|0
  • Bende yalnizim ama iyiyim boyle canini sıkma hersey gecer demek ki senin icin hayirlisi degilmia olur elbet inan hata tek tarafta degildir beklentileri baskadir belki hayirlisini iste Rabbimden kuzum

0|0
    0|0
  • Gercekten yalniz degilim ama seni anlayacak kadar dibine yasadim bunu. Istersen seninle iletisime gecebiliriz, yaninda olmak isterim

0|0
    0|0
  • yanlızlilik ALLAH mahsurudur bende hiç arkadaşım olmadı boşver üstün insanlar zirvesiine ulaşmadiklar için

0|0
    0|0
  • Kimseye ihtiyacın yok ki

0|0
    0|0
  • Yalnızlık hobi gibi bir şey sanırım herkes yalnız

0|0
    0|0
  • değilim.
    yalnızlık bir secimdir aslındaa.

0|0
    0|0