Sizce de birlik olma zamanı değil mi?

140 terör hattı. Şüpheli gördüğünüz herşeyi bildirin arkadaşlar. İnşallah bugünleri hep beraber anlatacağız. Çünkü biz osmanlı torunlarıyız..!

1|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yav yemin ediyorum güldüm şu soruya. Osmanlı torunuymuşuz da atlatacakmışız. Osmanlı atlattı mı? Yoo, yıkıldı. Kafasız oldukları için yıkıldılar, yerine Atatürk ve devrinin adamları yeni ülke kurdu, kafasızlığımızdan onu da batırıyoruz.

Aslında düşününce, tarih boyu allaha emanet gitmişiz lan hep.

Milliyetçiler 'Tarihte türklerden çok devlet kurmuş millet yok' diye övünür, en çok yıkılan da türk devletleridir orasını görmez tabii.

0|1
    0|0
    • Haklisin Osmanli biraz sisirilmis bir uygarlik. Teknolojiye kapali kaldilar, kendi iclerinde catistilar falan filan. Ama bu cumleden sen bunu mu cikardin? Cocuk ne guzel birlik olmaliyiz demis. Osmanli'dan kastettigi Fatih Sultan Mehmet'se ne mutlu ona. Fatih Sultan Mehmet ki tamamen hosgoruyle koskoca bir imparatorlugu yonetmis, mujdelenmis bir insan. Bu laftan direk "Osmanli torunu" lafina takilman sacma.

• @Feronıaa67 Yok ben onun dediğinde değilim başka bişey getirdi aklıma. Herif 'Osmanlı torunuyuz' diyerek kendi kendini gazlamaya çalışıyor, farkında değil başımıza ne geldiyse 'Biz güçlüyüz, bize bişey olmaz, bizden korkuyorlar' diye kendimizi kandırıp miskinleştiğimiz için geldi.

Bu arada Fatih Sultan Mehmet'e hoşgörülü demek biraz acayip sanki, kime neye hoşgörülü? Fatih'i döneminde ne ulema, ne devlet erkanı ne de reaya zerre kadar sevmezdi, ahali it gibi çalıştırıyor diye, ulema 'Dinden çıkıyor' diye, devlet erkanı 'Hepimizi uğraştırıyor' diye nefret ederdi kendisinden ki kimsenin de gözünün yaşına bakmazmış kendisi.

Çok çok büyük adam, döneminin en büyük dehalarından, orası ayrı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Çünkü biz Osmanlının Torunu , Cumhuriyetin Evlatlarız

0|0
    0|0
  • Daha erken degilmi ülkede insan kalmasın sonra birleselim

0|0
    0|0
  • evet kanks tam zamanı

0|0
    0|0