Aile baskısından hasta oldum ne yapmam lazım?

25 yaşıma geldim. Hala aile baskısı görüyorum. Zar zor üniversiteyi bitirdim 3 kurusla. Is güç sahibi oldum. Kurtulamadim şu lanet baskıdan. Önceden saçlarımda çıban cikiyodu şimdi ilerlettik, terfi ettik vücutta iltihaplı yaralara çevirmeyi başardık. Şimdi ki hedefimizde mümkünse kanser. Ben geberiyorum annemin umrunda değil. Gidecek yerim var ama hala üniversite de okuyo adam yoksa 40 kere evlenip arkama bakmadan, topuklarim mabadima vura vura kacicam da olmuyor. Çok güveniyorum, seviyorum zaten. Uzun süredir de tanıyoruz birbirimizi. O da bana çok Aşık, kaç kere kanitladi. Isini gücünü eline almissin niye evlenmeyi bekliyosun dicek olursaniz. Ben çekip gitsem beni bulacaklar, Döve döve geri getircekler, baskı 2 katına cikicak. Evli olursam babayı götürürler. Daha önce de evlenebilirdim. Ama ne ona Guvendigim kadar baskasina guveniyodum nede seviyodum. Bütün maasimi alıyorlar. Doğru düzgün para da vermiyolar ben daha napıyım? Canımı mi veriyim. Onların evlat anlayışı, Hem çalış maaşını ver eksiksiz, hem hiç masrafin olmasın, para vermiyolar zaten, hem evde köpek gibi iş yapayım. Zinhar sesim çıkmasın aileme kul köle oliyim. Evlendirmeye de yanasmiyolar. Bunun çaresini bilen varsa Allah rızası için söylesin. Ben bu baskıdan nasıl kurtulucam?

0|0
37

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...