Geçmişte yaşadığınız şeyler hayatınızı etkiler mi?

Hiç kimsenin hayatı mükemmel değil ama yine de çok iyi ve çok kötü olanlar var. Sizin hayatınız iyi giderken birden kötü oldu mu? Bunu düzeltebildiniz mi yoksa hala öyle mi?

Güncellemeler:
Benim hayatım 12 yaşıma kadar gerçekten mükemmeldi. evet ara sıra kötü şeyler oluyordu ama bu işin tuzu biberi öyle değil mi :) sonrasını boşverin birdaha ayağa kalkamadım işte.
GÜNCEL

0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

• Etkiler

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• etkisinden kurtulamadım hiç. çünkü hep şok etkisi yaratan şeylerdi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• evet bence etkiler maddi olarak olmasa bile manevi olarak etkiler çünkü geçmişi isteseniz bile silemiyorsunuz.

0|2
    0|0
  • Evet etkiler, etkiliyor.

0|0
    0|0
  • Evet her sey her zaman daha kötü oldu

0|0
    0|0
  • Yaşadığım her şeyden ders çıkarırım. Zaten genelde derin, felsefik düşünen bir yapım vardır. Her türlü durumda baş etmeyi, her kötülüğü kaldırabilmeyi, ne olursa olsun hayatın devam ettiğini öğrettim kendime. Mübarek sabır taşı gibiyim. Böyle böyle olgunlaşıyor insan. Bazen düzeltmek yerine dağınık bırakıp gitmek de gerekebiliyor misal

0|0
    0|0
  • Tabikide etkiler. Büyütür insanı geçmiş

0|0
    0|0
  • Evet idare ediyodu birden b*k oldu sonra tekrar topladım şimdi aynen bu şekilde devam etmesi için uğraşıyorum.

0|0
    0|0
  • Etkiler çünkü düşüncelerim tamamen değişmiştir eğer sevmediğim bir şey olmuşsa üstümden atamam hemen devamli mutsuz olurum..

0|0
    0|0
  • Geçmişim temiz oldugu için sorun yok yola devam 😀

0|0
    0|0
  • Gecmiste yasadigim bir aşk bitmeyerek hayatimi etkiliyor

0|0
    0|0
  • Maalesef fazlasiyla ne kdar ugrasaam da olmuyor yillar oncesinde yasiyorum

0|0
    0|0
  • hiç iyi olamadı ki.. mutluluk yok bence.. mutlu olduğunu sanarken bile bozulmasından korkup tekrar mutsuz oluyosun.. her şey bomboş

0|0
    0|0
  • geleceği geçmiş yönlendirmiyo mu zaten

0|0
    0|0
  • Tabii ki etkiler. İyi ki de etkiler. Yoksa korkunç olurdu her şey

0|0
    0|0
  • Konustukça için rahatlar diye düşünüyorum birileriyle dertleşmelisin

0|0
    0|0
  • düzeltiyorum yeni sorunlar çıkıyo

0|0
    0|0
  • Etgiliyor maalesef konuşacak çok şey var çok şükür Rabbime hep hayatımı maddi konular etkiledi etgiliyorda başarılıyım çalışkanım okul döneminde bile 4'ten aşağı almıyordum ama okuyamadım işte açıktan bitircem nasipse bakalım

0|0
    0|0
  • Etkileyebiliyor. Eski erkek arkadaşımdan sebep farklı yanaşanlar oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Etkıler

0|0
    0|0
  • Etkilemekle kalmaz kardeş hayatını maffeder benim geçmişim beni hiç bırakmadı ben onu beyaz bir gelinlikte bıraksam bile o beni bırakamadı...

0|0
    0|0
  • 15 yaşıma kadar ortalama bir hayatım vardı sonrası hep çalışmakla geçti ve şu an iki fabrika ve 4 şantiye sahibiyim :)

0|0
    0|0
  • çok etkiledi

0|0
    0|0
  • Düzelttim ama hala izleri var.

0|0
    0|0
  • geçmişte yaşadıklarını değerlendirenler daha olgun oluyor bence bu önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...