Bir olay var anlayanlar bakabilir mi?

Simdi bir dil kursuna kayit yaptirdik iki kisi , 6 aylik , kayit sirasinda dandik bir senet imzaladik , 6 ay boyunca gelcz diye , 3 ay gittik ve gittigmz kadari kadar odememizi yaptk , memnun kalmadığımız icin devam etmek istemedik , 2. kur basinda gitmemeye basladik, ordaki hocamizda bize suana kadar hcbsey olmadi gelmek istemiyosaniz gelmeyin diyince bzde gitmiyrz, fakat adam arayip bu senet avukata gidecek soyle boyle ben bana parami odemek zorundasiniz , bsey yapabilirmi hakkaten goz mu korkutmaya calisiyor?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim öncelikle senetten birşey çıkmaz diye biliyorum, taşındık deme durumun varsa verebilirsin.. ya da imzaladağın tebliğ kağıtlarında devam etmeme durumunda kalan ücret tahsil edilecektir diye madde var mı eğer yoksa ara ben memnun kalmadım ve bu hakkımı kullanarak fesh ediyorum de. Ben spor salonundan fesh ettim kalan parayı istediler bende dedim siz bana her hangi sözleşme imzalatmadınız neyin kafasındasınz ben haklarımı bilmiyordum dedim hatta ilk verdiğim paranında yarısını aldım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dandik dediğin senet, senin asıl senetin. Sen oraya ben 6 ay gelicem, şu kadar para ödeyeceğim diye imza atmışsındır. Dershanelerde böyle olur, öğrenciler yarıda bırakıp gitmesin, parasız kalmayalım diye.
    Keşke gitmeyeceğiniz zaman konuşsaydınız, belki o zaman kendi aranızda anlaşırdınız. Ama şimdi alıcam diyorsa büyük ihtimalle alacak

0|0
    0|0
    • Konustuk zaten yavas yavas ama anlamiyor herif , para diyor baskada bsey yk

Erkekler Ne Diyor 6

• siz 6 ay gideceğinizi garanti etmiş oluyorsunuz gidip gitmeme sizin tercihiniz sayılıyor, mecbur ödemek zorundasınız, bu yüzden bunun gibi durumlarda aylık senet yapılmalı

0|0
    0|0
  • imza atarken şartları okumalıydın. .

0|0
    0|0
    • Sart yoktu ki bsey yoktu kucuk bir kagit bosluklar vardi

• Boş kağıda imza attım deme

• Yok boş degildi ama oyle sartlarda yoktu

• Aldığınız hizmetin faturasını isteyin.

0|0
    0|0
  • 6ay için 6senet mi? tek senet mi imzaladın

0|0
    0|0
    • Tek senet

• Tek senetin nasıl yarısı ödenmiş oluyor?1600 peşin 1600 senet mi yaptınız?

• Yok iki kur sonuna kadar gelcez diye bir sozlesmeymis zaten her ay duzenli olarak gittiklerimizi odedik , memnun degiliz diye devam etmek istemiyrz gittigimiz kadarini odedik yani ,

• İmzaladıysanız mahkemeye gider senet

0|0
    0|0
  • oho uzun hikaye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet avkatla söke söke alır parayı :D eğer diğer senetler de elindeyse ve sizin elinizde ödediğinize dair bir makbuz yoksa eski ödeediğinizi de bir dha ödersiniz.

1|0
    0|0
  • Imzalamasaydiniz kanka öhehehehehöhöhöhö

0|0
    0|0
Yükleniyor...