Neden çirkinim böyle olmayı ben istemedim?

Arkadaşlar şu an 18 im yeni doldurdum yaşımı birkaç ay oldu lisedeyim. Neden çirkinim böyle olmayı ben istemedim ama ben çekiyorum. aslında çocukluğumda tatlı bir çocuktum gerçekten eski resimlerime bakıyorumda. 12 yaşından sonra başladı bu durum benim için o zamana kadar hiçbir sorunum yoktu hatta aynaya bile bakmadan o kadar kendime güvenli bir şekilde bile çıkardım evden çünkü hiçbir sorunum yoktu. Ama 12 yaşımdan sonra 12. yaş günümden birkaç ay sonra başladı herşey yüzümde sivilceler yağlanma iğrenç tipsiz bir yaratık haline gelmiştim. insanlar bana acır gibi bakıyordu yüzüme. bu yüzden göz teması asla kuramazdım yere bakarak konuşur yere bakarak yürürdüm.
bunları yaşamadan önce çok kız ilgilenirdi benimle. o yüzle teklif ettiğim 2 kızda reddetti hata bitanesi dalga bile geçti hala izleri duruyor içimde. gerçekten çok kalbim kırıldı ölmek istedim dışarı çıkamıyordum arkadaşlarım yoktu nedenini söylemeyi unuttum bunlar olmadan önce babamın işi yüzünden başka bir şehre taşındık küçük bir şehirdi hatta neden il bilmiyorum bile göt kadar yer aslında.
herneyse işte yeni çevre arkadaşlar falan ama sevemedim tam olarak kusur aramıyorum eski arkadaşlarımı özlüyordum burdakiler bencil kendini bişey sanan aptal sevmediğim tiplerdi.
yalnız kalmıştım anlıycağınız ve şuana kadarda bulamadım burda insanını bile sevmiyorum. ailem dışarı çıkarken beni de almak isterlerdi ama yalvar yakar gitmezdim ikna ederdim onları. bir kez parka gitmiştik göl kenarına çok insan var diye arabada 2 saat güneş altında beklemiştim gerekirse bayılıyım yine beklerdim o bakışları görmek seni ölümden beter ediyor.
arkadaşlar ben bunları haketmedim sadece bana bu koyuyor. ben mutlu masum iyi bir çocuktum ailemle yakındım arkadaşlarım vardı dostlarım kardeşlerim ortamım herşeyim vardı ama sonra herşey birden mahvoldu bu şehre taşınmamla ve hala da böyle gidiyor şu an bunları yazarken bile.

Ne yapıcağımı bilmiyorum size yalvarırım bana yol gösterin.

Güncellemeler:
Soruları cevaplayabilirim bir sorunuz varsa alta yazın.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• senin tek yolun ne biliyormusun kardesim? bak senden 8 yas buyugun olarak dinle beni. onune hedeflerine bak bırak olmasin sevgilin senin yuz hatlarin oturmadiki dhaa sen daha buyuyeceksin ablam.18 yas nerede 25 yas nerede bir dusunsene. sabret tamam mi insanlarin ne dusundugu senin icin bu kadar önemli olmasin. kariyerine odaklan bu hayatta ne kadar basarili olabilirsin onu hesapla. sen olgun bir adam oldugunda bak cevren ne kadar degisecek. kadinlar seni tipinle degik fikrinle sevsin. tamam mi :)

0|0
    0|0
    • o yaşa geldiğimde zaten para olunca herkes üstüme atlıycak ben şimdi istiyorum içim kıpır kıpırken. bunu iyi niyetle söylemiş olabilirsin ama herkes aynı şeyi söylüyo '' çalış büyüyünce yapıcaksın zaten '' dedim ya o zaman para var diye herkes atlıycak zaten ne anlamı kalıyo.

• mesela benim yaşımda olan yakışıklı çocukları düşün hiçbirinde böyle bir sorun yoktur. benim böyle olmamın nedeni yüzüm ve böyle yaratılmam ne yapıyım işte elimde olan bişey değil anlamıyorsun.

• ama böylesin. ve sabredip ugrasman gerek kimsr 4 4luk degil bu dunya da sen olasin.

En İyi Erkek Görüşü

• bak şimdi öncelikle bilmen gereken bir şey var yakışıklılık önemli değil diyip seni avutmak gibi bir şey yapmıcam. Evet önemlidir hatta dış görünüşü önemsemem diyenlere de inanma her zaman ilk intibah çok önemlidir. Ama şöyle bir gerçek var bilmen gereken bu görecelidir. Yani herkese göre çirkin olduğunu sanmıyorum biri çıkar senin elbet karşına. Sen bu şekilde özgüvenini kaybetmekten başka bir şey yapmıyorsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence piskolojini bozma çirkin diye bişey yok her insan zamanında öyle seyler atlatıyor kendini üzmeye bile değmez zamanla grüceksin ama eger cildinde problem varsa bir cildiyeye görün eminim ki iyi gelicektir yaşadıklarını da cok iyi anlıyorum saçma yorumlara kaptırma kendini dalga geçenlere yani bence kendini üzme cnım :)

0|0
    0|0
  • doktora gittin mi ve şu an kaç yaşındasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• abartma a. k

0|0
    0|0
  • Bunu insan okuyacak a. mk

0|0
    0|0
  • Aynı ben stres yaptıkça daha kötü oluyorsun cildiyeye gitmen gerek en kisa zamanda bende de var bu durum yüzüm yağlı hep sivilce oluyordu ve insan içine çıkamıyordum okulda hep dalga geçiyorlardi. Üniversite ye geldim bu sivilce yine geçmedi sonunda tak etti artık burda bile ortama girememek çok kötü üniversite farklı bide herkes farklı şehirden farklı insanlar dalga geçmeleri koyuyor neyse gittim cildiyeye bana hap tedavisi başladı 4.5 aydır kullanıyorum sivilceler geçti gibi birsey bir dudak kuruması yapıyor ilaç o kadar da olcak önceden konuşmayan kızlar şimdi konuşmaya geliyor ama bu sefer ben fazla muhattap olmuyorum :)

0|0
    0|0
    • benim sorunum sadece bu kadar değilki be dostum ben arkadaşlarımı hayatımı kaybettim ve geldiğim gibide tipim kötüleşti herşeyim kötü gitti insanlar beni böyle tanıdı :((

• Senin yine arkadaşların var ben arkadaşlarımdan çok çektim Şu an benim memlekette 1 ya da 2 tane sağlam arkadaşım var herkesle muhabbeti kestim doktora git yaşadığım için biliyorum şu dünya da tipin yoksa değer verilmiyorsun insanlar uzak duruyor hep üniversite de yabancı yerdeyim dediğim gibi bende geldiğimde kötü durumdaydim hatta ilk senem ders çalışıcaz 1 -2 kişi buldum okuldan kızlar vardı yanlarında işte bana onların yanındaki erkekler gel dedi kızın biri bunla mi caliscaz dedi yerin dibine girmiştim ama şimdi şükür doktor çok yardımcı oldu ve derslere gelince sınıf birincisiyim o diyen kız dersleri çok kötü :)

Yükleniyor...