Sizce haksiz miyim?

2 yildir İstanbul'da okuyorum ve biliyorsunuz ki İstanbul'da bugun patlama oldu. ev arkadasimi tum akrabalari aradi iyi misin diye sordu benim annem babam bile 3 saat sonra aradi acmadim sonra aradim iyi misin merak ettik dedi falan. ben mi abartiyorum yoksa hakli miyim? merak eden insan 1 kez mi arar yoksa acana kadar zorlar mi? ben olsam tum arkadaslarini arardim mesela, ustelik 3 saat sonra aramak nedir? haksiz miyim sizce? aglamaktan helak oldum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• oy kıyamam ıyımısın şımdı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Az aglamissin. Biraz daha ağla bence.

0|0
    0|0
  • ergenlik tepene vurmuş. aramasınlar ne olacak yani ne kaybedeceksin. Bu tür basit şeyleri kafana takarak çok üzersin yıpratırsın kendini. bırak aramasınlar.

0|0
    0|0
    • bu mu basit? tek mevzu bu olsa neyse.

• git cinsellige yaz sen.

• canım benim benim cinsellikle işim olmaz. nadiren 1-2 defa yazarım. Gerçekleri doğruları görünce kovmak neden?

• üzülme basit şeyler bunlar yakında bir patlama daha olur ver ben arayım acana kadar mutlu olacaksan

0|0
    0|0
  • Yahu kizim onlar snn ailenn demek sonradan haberleri olmus niye bunu dert ettinki

0|0
    0|0
    • haberleri vardi

• Bunu bosuna sorun ediyorsun bu kdr takintili olma ailen seni sewmiyormu sanki aglanaktan helak oldm diyosun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...