''ülkemizde ara sıra bombalar patlıyordu, aldırış etmiyorduk. ta ki uçaklar evlerimize bombalar yağdırana kadar'' ?

bir suriyelinin söyledikleri. bizim sonumuz da onlar gibi olacakmış gibi değil mi, umarım olmaz ama aklıma düşüyor her patlamada?

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru örnek suriye değil Irak..
    Türkiyeden toprak almak için uygulanan yöntem ıraka uygulananın aynısı..
    Önce toplumu oluşturan farklı milliyetteki gruplar biribirine düşürülür, iç savaş çıkartılır, sonra da "güya barışı sağlamak için" emperyalist ülkeler (USA) müdahale eder..
    Müdahaleden sonra aynı kuzey ırakın kürtlere verildiği gibi bizde de anadolunun yarıdan ötesi kürtlere verilir..
    Daha önce de yazdım, o bölge yahudilerin meşhur "vaad edilmiş topraklar"ıdır.. O bölgeyi ele geçirmek için böyle büyük ve kanlı bir planları var..
    Google'dan "vaad edilmiş topraklar" diye araştırın.. Bu senaryonun gerçek olduğunu anlayacaksınız..
    Bazı beyinsizler ise bana "yav he he" deyip gülecek.. Onlar uyumaya devam etsinler.. Siz onlar gibi cahil olmayın.. Araştırın.. Özellikle yahudileri ve siyonizmin amaçlarını araştırın. Bu ülkenin başına ne geliyorsa hep bilgisizlikten geliyor..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Korkma, inşallah öyle şeyler yaşamayacak bu ülke.
    Kurtuluş mücadelesi vermiş bir vatan topraklarında yaşıyoruz.
    Kahraman Türk Ordumuz fırsat vermeyecektir.

1|0
    0|0
  • Esad kendi memleketini bombaladı. Aynı şey bizde nasıl olabilir, nasıl kafanız var sizin?

1|0
    0|0
    • sonuçtan bahsediyorum ben?

• Sonuç jet uçaklar ülkeni bombalamayacak saçma sapan konuşma. 100 tane de bomba patlasa Türk evladı bitmeyecek!

• umarım

• Bizim aldırış etmiyor gibi bir halimiz mi var? 1983 senesinden beri PKK belasıyla savaşmıyor muyuz?

1|0
    0|0
  • Daha çok semte istanbulun bomba yakalandı ama haberler vermiyor kanka

1|0
    0|0
  • Salak salak sorular sormayın onlar Suriyeli sen Türksün. Onların ataları da ülkelerini bırakıp kaçtı senin atalarının ne yaptığını anlamak icin 18 Mart ı bilmen yeter. Aklınızı basınıza alın

0|0
    0|0
    • şu anki durumu görüyoruz

• Ya inan bana ülkenin sana ihtiyacı yok. Kesin kanıt 1923 te yapılan anlaşmanın 100 yıllık olmasıdır. Sen ekip gitsene huzurlu bir ülkeye.

• onu nereden biliyorsun işte?

Kızlar Ne Diyor 2

• İnşallah içimizde Suriyelileri kınayan, onlara merhametsiz olan guruh yüzünden bunun bedelini ülkece ödemeyiz.

Kınadığını yaşarsın derler ya, bir de değerini bilmezsin yaşadığının Allah bela verir musibet verir tan da bu yüzden.

1|0
    0|0
  • Korktugum patlamalar, olumler degil. Vatan icin can feda olsun, korktugum istemedigimiz Suriyelilerin durumuna dusmek

1|0
    0|0
Yükleniyor...