Ülke nereye gidiyor peş peşe patlayan bombalar mit çalılmıyor heralde?

Abi biz bukadar mı güçsüz bir ülkeyiz içimizde bombalar patlıyor devletin hiç bir şey yapabildiği yok anca kınıyorlar ne bu böyle ya yabancı ülkeler bile böyle bir bomba eylemi oldugunu biliyorken bizim haberiniz cidden yok mu?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• "Az önce başbakan yardımcısı konuşuyordu, teröre alışmayacağız dedi sadece iki saniye. Ondan sonra hemen ardından neler söyledi; 1 kasımda halkın bize verdiği oylar sayesinde neler yaptık? Dedi."Sence de gerçek yüzlerini kendi elleriyle belli etmediler mi? ölen insanlar mı umurlarında iktidara sahip olabilmek mi? Her şey apaçık ortada her şey.

0|0
    0|0
    • Durumun siyaset ile ne alakası var siyasi görüşünü kendine sakla CHP olsaydı CHP yi suçlardınız MHP olsa MHP yi suçlardınız ötesini yapamazsınız zaten anca okadarı var.

• Aynen kanka

• Aferin

En İyi Erkek Görüşü

• Nereye sürükleniyoruz belli değil.

0|0
    0|0
    • Umarım bir yolunu bulup çözerler

Kızlar Ne Diyor 2

• Yabancı ülke derken Pkk'nın silah ve finansal anlamda en büyük destekçisi Almanya'nın istihbaratının bilmesi güç değil. Günlerden beri bizim milletimiz istihbaratçılık oynamaya başladı şu an herşey karmakarışık ne diyeyim Allah yardımcımız olsun.

0|0
    0|0
    • Aynen kedinin fare ile oynadığı gibi bizle oynuyorlar

• Istikrarli patlayan turkiye

0|0
    0|0
    • Komikmisin sen?

• Boş işler müdürü

• Belli aksin sende

Erkekler Ne Diyor 1

• Eskiden MİT sağlamdı nasıl kadro değişti işte ben böyle saçmalık görmedim ama çalışanların hakkını genede yemiyorum o kadar ülkeye tanımadık kişi girdi ki hangi birini tespit edebilirler di

0|0
    0|0
    • Almanya tüm Türkiye yi dinliyor abd de öyle bu adamlar nasıl tespit ediyorsa bizimkilerinde etmesi lazım gerekiyorsa Suriye ve Irak ı Bile dinlemesi lazım diye düşünüyorum

Yükleniyor...