Bu bombaları kimler patlatıyor ve amaçları ne?

Bomba patlatanların amaçları ne ve kimler yapıyor? İşid diyen var pkk diyen var hdp diyen var hükümet diyen var sizce kimin işi?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyeye Akın akın terörist geliyor Mülteciler arasında kendi sonunu hazırlayan bir millet olarak tarihe geçecek türkler.
    Türkiye üzerinden yurtdışına çıkmış mültecilerinde geri alınması konusunda anlaşmaya varıldı üstelik adamlar gelmek istemiyor zorla getirilecekler ve zorla getirilen adam rahat durmayacak türkiyede

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir kac saatte ortaya cikar Ankara ile ayni die dusunuorm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir teror orgutunun isi. Hukumettr izin veriyor.

1|0
    0|0
  • Trafikte en ufak hatanda bile peşinden 500 TL ceza gönderen devletin, trafikte gezen bombalı aracı bilmemesi bana inandırıcı gelmiyor.

1|0
    0|0
  • Pkknin isi. Cunku pkknin uzantısı tak zaten ustlendi patlamayi biz yaptik diye.

1|0
    0|0
  • valla olay hep pkkya ışide falan yıkılıyo ama bu hükümetten habersiz kuş bile uçamıcağına göre ben bombaları bunlar patlatıyo diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Hukumet neden yapsin

• bunların tek düşündüğü kendi çıkarı. başkanlık sistemi için başka şeyler için ne kadar fazla karışıklık olursa o kadar işlerine gelir.

• Haberlere hiç bakmıyosun dimi -.-

0|0
    0|0
    • Bakmiyorum acikcasi cok da anlamiyorum siyasetten ama iktidari suçlamaları sacma geliyor

• Lütfen biraz haberleri takip edelim arkadaşlar burdan kulaktan dolma bilgilerle iş yapmayın takip edin haber kanallarından

0|0
    0|0
    • Guvenilir haber kanali mi var sanki

• Malesef ama olayların yakınında olan basın mensubu arkadaşlar bilgi alabiliyoruz en azından yinede es geçme takip et

• Hükümet diyenin aklını ş*kim

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence bu saldıraların başında Rusya ve Amerika var. Amerika bize dost görünümlü düşmanlar Rusya zaten olay çıkarmak istemişti o sinir aşma olayinin nedeni sırf ara bozmakti. Yüzyıllardır süren toprak açlığı hala sürüyor onlarda. Topraklarimizda gözleri var. İŞİD'e, Pyd'ye destek veren bu ülkeler. Topragimizda gözleri var ve umarım devlet bu konuda gerekeni yapar. Bu saatten sonra akılları başlarına gelmezse geç olabilir. Ülkemizde yüzlerce göz var...

1|1
    0|0
    • Çok beğendim yorumunuzu. İzan sahibi insansınız. 👍

• TAK patlatıyor açıklama bile yaptılar (Kürdistan Özgürlük Şahinleri ) yapıyor türkçesiyle ve Türkiye'yi kan gölüne çevireceklerini söylüyorlar!

1|0
    0|0
  • AKP bu sene seçimlere iktidara gelmeden önce 1 kasımda PKK bölge sorumlusu eğer akp başa gelirse Türkiye yı kan götürecek dediler ve şuanda yarında nerde ne zaman paylaşacağı , kimlerin öleceği belli değil

0|0
    0|0
    • Suc akpnin degil yani?

• Emin ol kimse kimin suçlu olduğunu pek bilmiyor gibi bence ama hükümetin kesinlikle ihlalleri var

• Zaten izin veriyorlar yoksa boyle olmaz

• hainlerin işi hainden ne anlıosun ?

0|1
    0|0
  • Hükümet tabikide

0|0
    0|0
  • Belli değil

0|0
    0|0
  • Istikrarla patlayan turkiye

0|1