Okulda hiç küçük düştügünüz bir an oldumu , olduysa lütfen anlatın?

ben kendiminkini anlatim gerçekten çok gülün bir durum üniversitedeyim tabi ozaman daha yeni mezun olmuşum lise sondan 1. sınıfım daha kampuste benim yemegime müsil atdılar ama benim haberim yok yemegi yedim tamam 30 - 40 dakka sonra bir karın agrısı :D 10 dakka sonra şiddetlenmeye başladı üniversitenin koridorlarında koşmaya başladım deli gibi benim arkadaşta saolsun tuvaletin kapısını benim için açtı tamam tuvaletteyim işimi hallediyorum içeri 5 tane kız girdi allah kahretsin dedim mevzu dahada şiddetlenmeye başladı kendimi kaybetmeye başladım büyük tuvaletim çok fena bir şekilde gelmeye başladı kızlar sesi duydu senmi çıkardın o sesi dedi biri öbürüde hyr ben çıkarmadım dedi sonra fark ettiler ve dışarıya koşarak çıktılar tamam 5 kızdan bişi olmaz dedim ama ve lakin dışarıya bir çıktım bütün okul toplanmış çok rezil oldum bunu hiç unutmam

1|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim anılarım genellikle düşme ya da ben tam arkadaşa malca bir şey söylerken herkesin bir anda susması gibi şeylerdi :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ortaokuldayken acayip bir sekilde hoslandigim bir kiz vardi.. ama ben dindarim. duygularimi içimde yasamayi ögrendim hep. ama hoslantim öyle böyle degildi. yani kiza hiç bir sekilde bu hoslantimdan bahsetmedim. ama en iyi arkadasima anlatmistim.
    neyse, ne zaman kiz benden ders notlari istese elim ayagim dolanirdi, kekelemeye filan baslardim, yüzüm kizarir, ter basardi :)
    artik nasil bir hoslantiysa :D
    neyse, arkadasim gitmis kiz'a benim duygularimi söylemis. kiz derse girdigimizde, tüm sinifin önünde bana sen çirkinsin, senle kim olmak ister ki dedi. Hani ben bisey demedim, onun bana bakmayacagini da biliyordum zaten. Ama sinifin önünde bunu demesi çok can yakti. zaten okula da rezil oldum böylece. alay konusu olduk bir sene boyunca

0|0
    0|0
Yükleniyor...