Backwoods Islak Puro Kullananlar Bakabilir Mi?

Merhaba arkadaşlar bu konuyla ilgili sorularım var ben sigara içmiyorum içmeyide düşünmüyorum (tabiki denedim içime çektim başım döndü ama yinede iğrenç birşey gibi geldi bana) ama Backwoods ıslak puro çok çekici duruyor hem girdiğim ortamlarda içebilirim hemde kendim arada keyif için takılabilirim (kitap kahve ve Backwoods) ayrıca backwoodsda denedim ballı olanından sigara gibi kötü bir tat bırakmadı ağzımda ve kokuda bırakmadı hemen uctu gitti ayrıca agzımda aroma tadını hıssedıyorudm guzel oluyordu fakat içime çekmedim ynai purolar çekilmiyormuş ağzımda dumanı döndürüp üflüyorum ama bu sadece duman keyfı yapıyor yani bir şey hissettirmiyor başka yanlış mı içiyorum doğrusu nasıl içime çektiğimde de sigara gibi başımı döndürmedi.. nasıl yapıcam aydınlatırsanısz sevinirim

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• puroyu içine çekmen için sağlam ciğer lazım dediğin gibi ağzına alınıp sadece gösteriş için içiyolar tamamı tutun yaprağından olduğu için sıgaradan kat ve kat zararlı içine cekerek içersende başın ağrır 3 5 sene sıgara içen biri bile 1 tane puroyu içine çeke çeke içemez

0|0
    0|0
  • O nedemek?

0|0
    0|0
Yükleniyor...