Milli birlik ve beraberlik?

Arkadaşlar böyle zamanlarda birlik olup kenetlenmemiz gerekmektedir. Türk tarihinde şöyle bir hikaye vardır; (kahramanlarını hatırlamıyorum) baba oğluna 1 ok verir bu oku kırmasını istemiş. Tabiki kolayca kırmış daha sonra bir deste oku kırmasını istemiş ve kıramamış. Söylemek istediğim şu bir olursak kırılmayız. Eğer ayrılıklar olursa tek tek kırılır yok oluruz. Ne olur birlik olalım.!

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• milli birlik ancak türkler arasında olur kürtler bizim kardeşimiz değildir bu hainleri ülkeden sürmedikçe bize rahat yüzü yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok haklisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne güzel dedin mübarek kardeşim adamlar akp chp mhp kavgası yapıyor biz Çanakkale ruhun kazanalım birlik olalım diyoruz , maselesef sen akplisin sen chplisin diye kavga ediyoruz. Bunların da yapmaya çalıştığı bir şey değil mi bizi daha da bölmek?

0|1
    0|0
  • Kimseye guvenmiyorum ki kimle birlik olayim?
    Bizim firin sahibinin bile bombaci olmadigini nerden bileyim?

0|0
    0|0
  • bak yanlış düşünüyorsun..
    birlik olalım denildi bu güne kadar her patlamada..
    ki bak bugünde dicekler birlik olalım..

ama adama derler ki
    birlik çağrısı yapanların can güvenliği var
    peki halkın?

0|0
    0|0
    • Söylemek istediğim birlik olup susmak değil. ya da birlik olup terörü lanetlemek te değil. Halkın içinden, can güvenliği olmayan biri olarak söylüyorum bunu. Artık tek yürek olup harekete geçmemiz gerekiyor

• kardeşim bize birlik olalım lafı ses çıkarmayalım anlamına geliyor bunu diyenler hep birliğimizi bozuyo sen chp lisin sen mhp li sen paralel sin sen alevi diyen ben değilim

0|0
    0|0
    • Kardeşim birlik olup susmak değil sesimizi gür bir şekilde duyurmak amacıyla söylüyorum bunu

Yükleniyor...