Taksim'de İstanbul'un göbeğinde patlama, ne düşünüyorsunuz?

Bu ülkede gerçekten artık şans eseri yaşadığımızı düşünüyorum okuluma bile nasıl gidiceğimin korkusunu yaşıyorum pes artık

0|2
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• evet kanks sorma ya

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Evet olldu.

1|0
    0|0
  • bana dörtyüz milletvekilini verin bu iş huzur içinde çözülsün.. hatırladınız mı bu sözleri şimdi bu yaşadıklarımız işte bu sözlerin devamı siz vermezsenizde ben almasını bilirim dercesine insanları katlediyorlar yazık ülkeme yazık masum vadandaşlarımıza Allaha bunun hesabını nasıl verecekler :(

2|1
    0|0
  • Abuk sabuk yorumlar yapmissiniz bu isin ak chp si osu busu olmaz bizler bir arada teröre gerekli tepkiyi vermeliyiz ve verecegizde şuna yürekten inanalım ki hepsinin hesabi sorulacak canımıza kastedenlerin canı er ya da gec alinacaktir türkiye sonsuza kadar var olmaya devam edecektir.

0|0
    0|0
  • Allah görüyor nediyelim :(

1|0
    0|0
  • Hukumete tesekkur et

0|0
    0|0
    • Neyine teşekkür ediyim ya !! artık şans eseri hayattım diye düşünmeye başladım

• Hak veriyorum sanada. Oyle igrenc satilmis tipler varki hakikaten bunca seyden sonra siz akpye sukredin diyebilir.

• Beyoğlundan nasıl kaçtığımı bile bilmiyorum mayın tarlasına döndü ülke nereye gitsek bomba patlıyo

• Terörün bitmesini istiyorsanız siyaseti az kenara bırakıp ortak kararlar almalı siyasiler yoksa bu iş bitmez canlı bombayıda bulamazsın kolay kolay.

0|0
    0|0
  • Bence her evden ayrılışta herkesin aileleriyle helâlleşmesi gerekiyor. Akşama görüşürüz lafı artık bitiyor. Ölüm yanı başımızda #Taksim

0|0
    0|0
  • Terörün amacı bu zaten üç beş cakaldan korkupda sokağami cikamicaz öleceksekde adam gibi ölelim

0|1
    0|0
  • Ben de çok korkuyorum. Artık isyan etme zamanı geldi diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kürt terörü on airr

0|0
    0|0
  • Cok scorp izleme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir pankart açılmış "bizim İstiklal Marşımız Korkma diye başlıyor" diye. Ama korkuyoruz be. Bayadır ailemle vakit geçirmiyorum annemin almak istediği birkaç şey vardı yarın beraber gidelim onları alalım hemde vakit geçiririz sevinir dedim ya der demez ya orda da bomba patlarsa ya benim yüzümden anneme birşey olursa diye düşündüm. Bizi bu psikojiye sürükleyenlerin Allah belasını versin! Bu teröre yandaşlık yapanlar en büyük acılarla can versinler. Ya her zaman tanımadığımız insanlar ölmeyecek sıra yakında tanıdıklarımıza da gelecek. Hem tanımadıklarımız neden ölüyorlar onların hayata devam etmekten başka ne suçları var? Tükeniyoruz...

2|0
    0|0
  • Aynen öyle hala soktayim ya. Bu ne ya anlamafim yani metroya nasıl binicem bilmiyorum, rıhtımdan otobüsle gitsem de aynı şey...

0|0
    0|0
  • Ne zaman şu patlamalardan birine denk gelip de kurtulucam onu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • doktora gideceğim randevum vardı taksimden aktarma yaptığım için gitmedim.

0|0
    0|0
  • Terörü lanetlerler , kınarlar felan geçer canım sonra ❗

0|0
    0|0
  • Akpyi dusurmeye calisiyorlar ama yedirmeyecegiz.

0|3
    0|0
Yükleniyor...